رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مديريت استان همه حمايت هاي ممكن را از واحدهای توليدي در زمينه صادرات محصولاتشان و اجراي طرح هاي توسعه صورت خواهد داد

۲۲:۱۰ - ۲۰۱۶/۱۰/۳۰
استاندار فارس :

مديريت استان همه حمايت هاي ممكن را از واحدهای توليدي در زمينه صادرات محصولاتشان و اجراي طرح هاي توسعه صورت خواهد داد

استاندار فارس گفت: اعتقاد دارم یکی از مشکلات اصلی واحدهای تولیدی مربوط به مسائل مدیریتی است و در صورت وجود مدیریت مناسب، واحدهای تولیدی می توانند هم در حد ظرفیت کارخانه فعالیت کنند و هم طرح های توسعه را اجرا کنند.

به گزارش صبح شیراز ، مهندس سيد محمدعلي افشاني در حاشيه مراسم بهره برداري از طرح توسعه شركت گلسار فارس در گفتگو با خبرنگاران با بيان اين كه با افتتاح اين طرح، ميزان توليد اين واحد توليدي از حدود ۱۴ هزار تن به حدود ۱۸ هزار تن در سال افزايش مي يابد، اظهار داشت: در اين واحد توليدي حدود ۵۰۰ نفر مشغول به كار شده اند و در شرايطي كه بسياري از واحدهاي توليدي با نگراني هايي در زمينه بازار فروش محصولات خود روبرو هستند، اين واحد با عملكرد خوب مديريتي توانسته است بر مشكلات غلبه كند.
وي با اشاره به اين كه همه مصرف كنندگان محصولات بهداشتي بايد در برابر مردم، جامعه و كشورشان احساس مسئوليت كنند و به جاي استفاده از كالاي خارجي كه كيفيت مناسبي ندارند بايد از محصولات داخلي با كيفيت مناسب استفاده كنند، تاكيد كرد: با استفاده از محصولات داخلي هم رونق توليدات داخلي ايجاد مي شود و هم با ايجاد كسب و كار، سود آن به خود مردم خواهد رسيد و چرخش سرمايه در داخل كشور صورت خواهد گرفت.
استاندار فارس با بيان اين كه محصولات شركت گلسار داراي كيفيت مناسب بوده و بخشي از بازار را در اختيار دارد، تصريح كرد: مديريت استان همه حمايت هاي ممكن را از اين واحد توليدي در زمينه صادرات محصولاتشان و اجراي طرح هاي توسعه صورت خواهد داد و بانك هاي استان نيز در كنار اين شركت خواهند بود.
مهندس افشاني افزود: همه كساني كه در حوزه توليد قدم برداشته و قصد دارند به جامعه خدمت كنند، به خصوص در شرايط فعلي مورد حمايت دولت قرار دارند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.