رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

۱۰ هزار بیمار تحت حمایت انجمن سرطان فارس

۰۸:۰۵ - ۲۰۱۵/۰۵/۱۱

۱۰ هزار بیمار تحت حمایت انجمن سرطان فارس

مسئول انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان استان فارس گفت: ۱۰ هزار بیمار تحت حمایت انجمن سرطان استان فارس قرار دارند.

محمد اسلامی عصر امروز در همایش خیریه آموزش تغذیه سالم و راه‌های پیشگیری از ابتلا به سرطان در دشتستان اظهار داشت: حمایت از بیماران صعب‌العلاج ثواب بسیار زیادی دارد و همه باید در حد توان همکاری و همراهی کنیم.

مسئول انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان استان فارس با اشاره به تلاش‌های این انجمن برای حمایت از بیماران بی‌بضاعت و کم‌بضاعت خاطرنشان کرد: انجمن سرطان فارس، در شرایط کنونی ۱۰ هزار بیمار را تحت پوشش دارد.

اسلامی افزود: نخستین هدف ما، تغییر نگاه و رویکرد مردم به سرطان و بیماری‌های سرطانی است؛ زیرا سرطان نه‌تنها پایان یک زندگی نیست بلکه شروع یک زندگی معنوی است.

وی ادامه داد: هدف دیگر این است که به بهبود زندگی بیماران مبتلا به سرطان کمک کنیم؛ باید این را بدانیم که بیماران مبتلا به سرطان به همدلی نیاز دارند، نه همدردی و مهم‌ترین هدف ما هم پیشگیری از سرطان است.

اسلامی یادآور شد: در انجمن خیریه فقط جنبه مالی را در نظر نگیرید، بلکه اموری چون روان درمانی، اجرای برنامه، جشن‌ها و سایر امور غیر مالی نیز می‌توانید کمک کنید.

امام جمعه برازجان نیز اظهار داشت: در اسلام تاکید زیادی به کمک به همنوعان شده و باید در راستای حمایت از بیماران به ویژه بیماران کم‌بضاعت اهتمام ورزیم.

حجت‌الاسلام حسن مصلح افزود: بدون تردید فقدان موسسه حمایت از بیماران سرطانی در استان بوشهر و شهرستان دشتستان یک خلا است و امیدوار هستیم به زودی راه‌اندازی شود.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.