رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

كار اصلي شهدا اين است كه زماني كه جامعه به بن بست مي رسد راهنما باشند و مسير را باز نمايند

۲۱:۱۱ - ۲۰۱۶/۱۱/۱۵
استاندار فارس در دیدار با خانواده شهدا :

كار اصلي شهدا اين است كه زماني كه جامعه به بن بست مي رسد راهنما باشند و مسير را باز نمايند

استاندار فارس گفت: فرهنگ ایثار و شهادت حاصل از جان گذشتگی شهدا می باشد و اگر همان فرهنگ و روش و منش در جامعه ترویج شود شهدا به عنوان الگو برای دیگران خواهند بود و هیچ یک از مشکلاتی که امروز در جامعه وجود دارد دیگر وجود نخواهد داشت.

به گزارش صبح شیراز ، سيد محمد علي افشاني در ديدار با خانواده شهيد حامدي اظهار داشت: اخلاص، ايثار و فداكاري شهدا هيچگاه فراموش نخواهد شد و ملت ايران هميشه قدردان شهدا و خانواده آنها خواهند بود.
استاندار فارس افزود: ملت ايران به خوبي مي دانند علت اينكه  به راحتي مي توانند در دنياي متلاطم امروزي، سربلند و آزاد زندگي كنند همين از خودگذشتگي شهدا مي باشد.
وي گفت: شهدا خون خود را نثار كردند تا ديگران بتوانند به راحتي زندگي كنند و ما نيز خود را مديون آنها مي دانيم.
مهندس افشاني ادامه داد: اميدواريم خداوند توفيق دهد تا در مسيري كه شهدا قدم برداشتند بتوانيم گام برداريم.
استاندار فارس با اشاره به اينكه شهدا انسان هاي پاك، با صداقت و با اخلاصي بودند، افزود: اساساً شهادت و ايثار، جزء فرهنگ مردمان اين سرزمين است خصوصاً از زمان شهادت امام حسين(ع)، افتخار ملت ايران رهروي آن امام عزيز مي باشد.
استاندار فارس ابراز داشت: مسئولين بايد بدانند مسئوليتي كه دارند امانت و وامي است كه از شهدا به آنها رسيده و نبايد از آن استفاده شخصي نمايند.
 وي گفت: بزرگترين افتخار مسئولين بايد اين باشد كه در مسير شهدا گام بردارند كه همان مسير راستي، درستي، صداقت، پاكي، اخلاص و گذشت براي ديگران مي باشد.
مهندس افشاني به ديدار خانواده هاي شهدا اشاره كرد و افزود: واقعيت امر اين است كه من اين ديدارها را براي خود آموزنده مي بينم و حضور در كنار پدران و مادران و خانواده شهدا بخشي از نيازهايم را برطرف مي نمايد.
استاندار فارس همچنين در ديدار با خانواده شهيد بهجت حقيقي به موفقيت هاي فرزندان اين شهيد بزرگوار اشاره كرد و افزود: تمام اين موفقيت ها نشان از تدبير و گذشت و خرد همسر اين شهيد والا مقام دارد.
وي گفت: شهدا براي آسايش مردم از همه چيز خود گذشتند و امروز نيز فرزندان آنها عامل آسايش مردم هستند و با توجه به تخصص هاي مختلفي كه دارند درد مردم را درمان مي كنند.
مهندس افشاني با شااره به اينكه خانواده شهدا افتخار ملت ايران هستند، ادامه داد: شهدا حاضر و ناظر هستند و قطعاً زماني كه اين موفقيت ها را مشاهده مي نمايند روحشان شاد خواهد شد.
وي افزود: چنين خانواده هايي كه فرزندان آنها در نبود پدر و در سايه تدبير و از خودگذشتگي مادر موفقيت هاي فراواني را كسب مي نمايند كم نظير هستند.
مهندس افشاني افزود: كار اصلي شهدا اين است كه زماني كه جامعه به بن بست مي رسد راهنما باشند و مسير را باز نمايند.
وي گفت: ديدار با خانواده شهدا را يك وظيفه مي دانيم تا هم تقديري از آنها داشته باشيم و هم اعلام نمائيم كه اميدواريم با دعاي خيرشان در مسيري قدم بگذاريم كه شهدا براي آن جان خود را فدا كردند. 
استاندار فارس گفت: مسئولان بايد تلاش كنند با خدمتگزاري درست، راه شهدا را ادامه دهند. 

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.