رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

فرمانداران با پیگیری از طریق سرمایه‌گذاران و مدیران استانی و ملی زمینه سرمایه‌گذاری در شهرستان را فراهم کنند

۱۷:۱۱ - ۲۰۱۶/۱۱/۱۹
استاندار فارس :

فرمانداران با پیگیری از طریق سرمایه‌گذاران و مدیران استانی و ملی زمینه سرمایه‌گذاری در شهرستان را فراهم کنند

استاندار فارس گفت: یکی از معیارهای ارزیابی مبارزه با تخلفات برخورد با چاه‌های غیرمجاز است چراکه حفر چاه غیرمجاز یکی از مصادیق تخلف به شمار می‌آید.

به گزارش صبح شیراز , محمدعلی افشانی در جلسه فرمانداران استان فارس اظهار داشت: فرمانداران باید با برگزاری جلساتی با مدیران اصلی شهرستان، نقشه‌راه توسعه شهرستان را تدوین و راهبردهای رسیدن به اهداف را تعیین کنند.

وی با اشاره به اینکه پُر کردن چاه‌های غیرمجاز یکی از نیازهای امروز برای نجات حیات انسان‌هایی است که در استان فارس و ایران زندگی می‌کنند، تصریح کرد: اگر مدیریتی فوق‌العاده علمی و کارا با داشتن طرح جامع که هدف، راهبردها و روش‌ها در آن معلوم باشد نداشته باشیم، امکان حیات در بخش قابل ملاحظه‌ای از این کشور در آینده وجود نخواهد داشت.

استاندار فارس با تاکید بر اینکه نه تنها چاه‌های غیرمجاز باید پر شوند بلکه چاه‌های مجاز نیز باید با نصب کنتور کنترل شوند و به میزان مشخص شده از آن‌ها برداشت شود، افزود: منطق این است که وقتی نزولات کم می‌شود، استفاده ما هم باید کاهش یابد و معنی ندارد با کم شدن ورودی، خروجی ثابت بماند.

افشانی با بیان اینکه عمق چاه‌های آب در استان فارس از ۵۰۰ متر تجاوز کرده، دبی کم و EC آن‌ها افزایش زیادی پیدا کرده است، خاطرنشان کرد: یکی از معیارهای ارزیابی مبارزه با تخلفات برخورد با چاه‌های غیرمجاز است چراکه حفر چاه غیرمجاز یکی از مصادیق تخلف  و دست‌اندازی به حقوق مردم به شمار می‌رود.

وی با تصریح به اینکه بیشترین تلاش وزارت کشور ایجاد آرامش در استان و شهرستان‌ها و بروز کمترین میزان تنش است، گفت: این شرایط مشروط به این است که جایگاه فرمانداری تضعیف نشود، قانون باید رعایت شود و قانون تکلیف را تعیین کرده است.

استاندار فارس با بیان اینکه دو چیز از فرمانداران به‌جا خواهد ماند یکی ادب و گفتار مناسب و دیگری فعالیت عمرانی خاص در شهرستان، گفت: شما باید تواضع داشته باشید و مبنای رفتارتان و عملتان اجرای قانون باشد.

افشانی با اشاره به اینکه ماموریت اصلی فرمانداران عمران و توسعه شهرستان است، گفت: در زمینه تشکیل تعاونی‌ها و شرکت‌های روستایی که از تسهیلات با درصد سود پائین‌تر بهره‌مند می‌شوند، تلاش کنید.

وی با بیان اینکه شرکت‌های دانش‌بنیان در شهرستان‌ها باید مورد حمایت فرمانداران قرار گیرند، افزود: هفته پژوهش و فناوری در شهرستان‌ها باید مورد توجه قرار گیرد و دانش و فناوری می‌تواند به توسعه شهرستان‌ها کمک کند.

استاندار فارس با تاکید بر اینکه فرمانداران باید پروژه‌های بزرگ شهرستان‌های خود را پیگیری کنند، افزود: باید با پیگیری از طریق سرمایه‌گذاران و مدیران استانی و ملی زمینه سرمایه‌گذاری در شهرستان را فراهم کنید.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.