رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

در بحث طرح ارتقای تولید، فارس اولین استان کشور با پرداخت حدود ۴۴۶ میلیارد تومان تسهیلات است

۱۹:۱۲ - ۲۰۱۶/۱۲/۱۰
استاندار فارس :

در بحث طرح ارتقای تولید، فارس اولین استان کشور با پرداخت حدود ۴۴۶ میلیارد تومان تسهیلات است

استاندار فارس گفت: در یک سال گذشته، مشکلات ۳۶۰ واحد صنعتی استان فارس با پرداخت تسهیلات بانکی به این واحدها رفع شده است و این واحدها درچرخه تولید قرار گرفته اند.

به گزارش صبح شیراز ،  سیدمحمدعلی افشانی شنبه در حاشیه بازدید از یک واحد صنعتی بخش خصوصی در شیراز افزود: در یک سال گذشته بیش از ۱۰۰ جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استان برگزار شده و مشکلات بیش از ۶۰۰ واحد تولیدی مورد بررسی قرار گرفته است.
وی اظهار کرد: در بحث طرح ارتقای تولید، استان فارس اولین استان کشور با پرداخت حدود ۴۴۶ میلیارد تومان تسهیلات است. 
استاندار فارس گفت: در مجموع وضعیت به گونه ای است که امیدواریم حرکتی که شروع شده است شتاب بیشتری بگیرد و تمام واحدهایی که به حمایت بانکی نیاز دارند مشروط بر اینکه اصول بنگاه داری را رعایت کنند مورد حمایت قرار گیرند.
وی ادامه داد: اصول بنگاه داری به این معنا می باشد که واحدهای تولیدی هم بتوانند مدیریت درست داشته باشند و هم از روش های کنترل کیفیت استفاده کنند و بتوانند محصولی را تولید نمایند که به لحاظ قیمت و کیفیت بتواند در بازار مشتری خود را پیدا کند.
افشانی با اشاره به حضور ولی الله سیف رئیس کل بانک مرکزی در بازدید از این واحد صنعتی بخش خصوصی گفت: به منظور حمایت و تقویت چنین واحدهایی از دکتر سیف دعوت به عمل آمد تا بازدیدی از این مجموعه داشته باشند تا بتوانیم در طرح توسعه آن قدم های موثری را با کمک مدیریت شرکت برداریم.
رئیس کل بانک مرکزی شنبه و در حالی که از سوی استاندار فارس همراهی می شد، در نخستین برنامه سفر به شیراز از یک واحد تولیدی بخش خصوصی بازدید کرد. 
شرکت در همایش فصلی مدیران بانک ملت سراسر کشور و حضور در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان فارس از دیگر برنامه های رئیس کل بانک مرکزی در سفر به شیراز اعلام شده است. 

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.