رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ادعای آزادترین دانشگاه توسط ایمانیه مثل ادعای پاکدست ترین دولت تاریخ توسط احمدی نژاد است

۲۳:۱۲ - ۲۰۱۶/۱۲/۲۱
رفتاری از جنس دولت پایداری ها؛

ادعای آزادترین دانشگاه توسط ایمانیه مثل ادعای پاکدست ترین دولت تاریخ توسط احمدی نژاد است

از مدیری احمدی نژادی جز این انتظار نمی رود; همان احمدی نژاد که در زمانی که قانون در زمان مدیریتش به کناری نهاده شده بود, دولت خود را قانونمندترین دولت می نامید و در حالی که فسادهای کلان مالی در سطوح بالای دولتش در حال وقوع بود, دولت خود را پاکدست ترین دولت تاریخ معرفی می کرد!!!

به گزارش صبح شیراز ، اخیرا دکتر ایمانیه رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز ادعا کرده است که دانشگاه تحت مدیریت وی یکی از آزادترین دانشگاه هاست. 

ایمانیه این ادعا را در پاسخ به صحبت های چندی قبل دکتر پارسایی نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی فراکسیون امید مجلس مطرح کرده است. پارسایی در سخنرانی خود دانشگاه علوم پزشکی شیراز را امنیتی ترین دانشگاه کشور نامیده بود. ایمانیه اطلاق نام امنیتی ترین دانشگاه کشور به این دانشگاه را بی انصافی بزرگی نامیده و مدعی شده این دانشگاه در چارچوب قانون یکی از ازادترین دانشگاه هاست.
ایمانیه در حالی این ادعا را مطرح کرده است که تشکل های دانشجویی در دانشگاه های مختلف(حتی دانشگاه هایی که ریاست انها بر عهده نیروهای اصلاح طلب است) به فضای امنیتی حاکم بر دانشگاه خود معترضند و این موضوع حرف مشترک انهاست و بارها این موضوع را در نامه ها و بیانیه های خود مطرح کرده اند. اما رییس همیشه پایدار دانشگاه علوم پزشکی شیراز -که دکتر پارسایی سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس به حق دانشگاه تحت مدیریت وی را امنیتی ترین دانشگاه کشور نامیده است- نه تنها کلا "منکر" وجود فضای امنیتی در دانشگاه خود است, بلکه این دانشگاه را یکی از ازادترین دانشگاه ها می نامد!
البته از مدیری احمدی نژادی جز این انتظار نمی رود; همان احمدی نژاد که در زمانی که قانون در زمان مدیریتش به کناری نهاده شده بود, دولت خود را قانونمندترین دولت می نامید و در حالی که فسادهای کلان مالی در سطوح بالای دولتش در حال وقوع بود, دولت خود را پاکدست ترین دولت تاریخ معرفی می کرد!!!

انتظار می رود حال که کمیسیون اصل نود مجلس برای تحقیق و تفحص از دانشگاه علوم پزشکی به شیراز سفر می کند, در کنار بررسی موضوعات مختلف به موضوع مهم فضای امنیتی این دانشگاه طی سالهای مدیریت ایمانیه و برخورد ایمانیه با دانشجویان و تشکلهای دانشجویی نیز ورود کرده و با بررسی دقیق موضوع و بررسی مستندات دانشجویان, گزارشی شفاف در این مورد تهیه کند و به افکار عمومی پاسخی در خور دهد.

دیدگاه‌ها

ناشناس ۰۰:۱۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۲

واقعا نمیدونم بخندم یا گریه کنم
طرف دقیقا خود خود احمدی نژاده

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.