رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ارائه گزارش حادثه شیراز به رئیس جمهور / واکنش مبهم وزیر به جابه جایی استانداران

۱۷:۰۵ - ۲۰۱۵/۰۵/۱۱

ارائه گزارش حادثه شیراز به رئیس جمهور / واکنش مبهم وزیر به جابه جایی استانداران

بنده به عنوان رئیس شورای عالی امنیت کشور گزارش‌های لازم را تقدیم رئیس جمهور کرده‌ام که ایشان نیز مسائل را به قوه قضاییه ارجاع داده‌اند. امیدواریم تا در بررسی این موضوع تسریع شود تا بعد از صدور حکم دستگاه‌ها و افراد مقصر معرفی شوند.

به گزارش صبح شیراز ، عبدالرضا رحمانی‌فضلی صبح امروز در حاشیه نشست مشترک استانداران سراسر کشور، در جمع خبرنگاران درباره آخرین اقدامات در خصوص حادثه شیرازگفت: هنوز ارزیابی درباره این موضوع صورت نگرفته و جمع کار‌شناسان برای حقیقت‌یابی اقدامات لازم را انجام می‌دهند. افراد متخلف و معترض شناسایی شدند و مدارک و مستندات این موضوع جمع‌آوری شده است. بنده به عنوان رئیس شورای عالی امنیت کشور گزارش‌های لازم را تقدیم رئیس جمهور کرده‌ام که ایشان نیز مسائل را به قوه قضاییه ارجاع داده‌اند. امیدواریم تا در بررسی این موضوع تسریع شود تا بعد از صدور حکم دستگاه‌ها و افراد مقصر معرفی شوند.

وی همچنین در پاسخ به سوالی درباره تغییر استانداران تصریح کرد: بحث جابجایی مدیران در همه دولت‌ها بوده است. اگر دولت احساس کند که افراد متناسب با شاخص‌ها و ارزیابی‌ها عمل می‌کنند فردی جابجا نمی‌شود. این موضوع یک روال جاری است و اگر دولت صلاح ببیند افراد جابجا می‌شوند اما فعلا در وزارت کشور برنامه‌ای برای جابجایی نداریم و این موضوع به این معنی نیست که مدیران عوض نمی‌شوند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.