رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

آرزویم تبدیل شدن شیراز به قطب تولید فیلم است

۱۸:۰۵ - ۲۰۱۵/۰۵/۱۱

آرزویم تبدیل شدن شیراز به قطب تولید فیلم است

تهیه کننده فیلم در قلمروی خورشید گفت: آرزویم این است تا با تولید فیلم های فاخر در شیراز این شهر به قطب تولید فیلم در ایران تبدیل شود.

یعقوب مقدم که ظهر امروز در جمع خبرنگاران به ضرورت تولید فیلم های فاخر در شیرازاشاره کرد و افزود:  به رغم ظرفیت ها و توانمندی های بسیاری که در حوزه های مختلف  در این شهر وجود دارد،متاسفانه هنوز شاهد جایگاه مناسبی برای آن در زمینه تولید فیلم  نبوده ایم.

وی ادامه داد: من تا کنون تهیه کنندگی و مشارکت در ساخت چند فیلم در شیراز را عهده دار بوده ام و در صدد هستم این شهر به قطب تولید فیلم تبدیل شود.

وی ادامه داد: بیش از ۳۰ درصد ضبط فیلم در قلمروی خورشید انجام شده و مابقی نیز در حال اجراست.

مقدم افزود: بیش از ۷۰ درصد لوکیشن های فیلم در قلمروی خورشید در شیراز و ۳۰ درصد در بوشهر ضبط می شود.

تهیه کننده فیلم در قلمروی خورشید با اشاره به اینکه موضوع این فلیم در خصوص ترور دانشمندان هسته ای است، ابراز داشت: امروز دشمنان فرهنگ و هویت ما را نشانه رفته اند و هرکسی به سهم خود باید از این فرهنگ پاسداری کند من هم به عنوان یک شهروند معتقد ایرانی تمام داشته هایم را برایم این مهم هزینه خواهم کرد.

وی ادامه داد: در فیلم در قلمروی خورشید از بهترین تکنیک ها و امکانات سینما بهره مند می شویم تا اثری در شان سومین حرم اهل بیت (ع) تولید شود.

مقدم گفت: در این فیلم که امیرمحمد زند نقش اصلی را به عهده دارد بزرگانی همچون حبیب دهقان نسب، عبدالرضا اکبری، معصومه آقاجانی نیز حضور دارند ضمن اینکه بازیگرانی همچون ناصر سهرابی، سارا منجزی و جوانان شیرازی از جمله شبنم صالح، سارا فیجانی، مونیکا غلام پور و ... به ایفای نقش پرداخته اند.

تهیه کننده فیلم در قلمروی خورشید خاطرنشان کرد: در این فیلم سعی شده است از توان بالای هنرمندان شیرازی نیز بهره گرفته شود. / ایلنا

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.