رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

نقشه خطرپذیری شیراز به‌ روزرسانی شود

۱۰:۰۵ - ۲۰۱۵/۰۵/۱۲

نقشه خطرپذیری شیراز به‌ روزرسانی شود

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس گفت: شهرداری و شورای اسلامی شهر شیراز با این جمعیت در به روزرسانی نقشه خطرپذیری شیراز همکاری کنند.

 فیض‌الله جعفری  در جلسه علنی شورای اسلامی شهر شیراز اظهار داشت: در حال حاضر برای کمک‌رسانی بهتر در سوانح طبیعی باید نسبت به به روزرسانی نقشه خطرپذیری شیراز اقدام کرده و این مهم در اولویت برنامه‌ها قرار گیرد.

وی افزود:در صورتی که نقشه خطرپذیری شیراز به‌روز نشود مشکلات زیادی در سوانح پیش می‌آید و تاخیر در امدادرسانی را به‌دنبال دارد.

جعفری با اشاره به فعالیت‌های مناسب امداد و نجات در شهر شیراز گفت: هلال‌احمر استان فارس در تقویت  فعالیت‌های امدادی آماده اجرای طرح پایگاه‌های امداد محله است.

وی با تاکید بر اینکه مدیریت بحران مبتنی بر مردم جامعه است افزود: باید آموزش مردم در اولویت باشد و به سمت آموزش و ایجاد پایگاه‌های امداد محله‌ای حرکت کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس تصریح کرد: فعالیت‌های این نهاد مردمی در راستای خدمت به مردم است و این یک هدف مشترک با شورای اسلامی شهر محسوب می‌شود.

جعفری با اشاره به اجرای طرح سفرنامه سلامت هلال احمر کشور خاطرنشان کرد: استان فارس در این راستا نخستین استان کشور در اجرای سفرنامه سلامت و امید بود و آن را اجرا کرد.

وی با اشاره به اجرای برنامه‌های هفته هلال احمر گفت: موضوع محوری در این هفته کمک به مردم یمن بود و در این راستا نیز کمک‌های مناسبی توسط مردم نیک‌اندیش استان فارس انجام شد.

 در این مراسم توسط شورای اسلامی شهر شیراز، از خدیجه جعفری و مهدی جوکار به‌عنوان امدادگران برگزیده جمعیت هلال احمر شیراز تجلیل شد.

اعضای شورای اسلامی شهر شیراز در طرح دو فوریتی با کمک ۵۰ میلیون تومانی به مردم مظلوم یمن موافقت کردند./تسنیم

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.