رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

عقب نشینی علنی استاندار فارس ازمواضع قبلی خود / آقایان باید پاسخگوی عملکرد علوم پزشکی شیراز باشند !

۱۲:۰۱ - ۲۰۱۷/۰۱/۳۱
همه هزینه های ایمانیه برای افشانی؛

عقب نشینی علنی استاندار فارس ازمواضع قبلی خود / آقایان باید پاسخگوی عملکرد علوم پزشکی شیراز باشند !

این سکوت و عدم حمایت در حالی است که استاندار فارس در دو نشست قبلی خبری خود به صورت علنی و ضمنی از ایمانیه حمایت کرده بود.

به گزارش صبح شیراز، سید محمد علی افشانی استاندار فارس در نشست خبری دیروز خود به مناسبت دهه فجر در مورد سوال هایی در رابطه با مدیریت دکتر ایمانیه رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز سکوت کرد.

در نشست خبری دیروز چندین خبرنگار به دنبال این بودند تا با سوال های خود افشانی را مجبور کنند تا از ایمانیه حمایت علنی کند . ولی افشانی برخلاف همیشه اینبار ترجیح داد سکوت کند و از ایمانیه حمایتی نکند.

این سکوت و عدم حمایت در حالی است که استاندار فارس در دو نشست قبلی خبری خود به صورت علنی و ضمنی از ایمانیه حمایت کرده بود. 

افشانی در نشست خبری خود بعد از برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی درباره تخلفات انتخاباتی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز ، به صراحت تمام از وی حمایت کرد  و اعلام کرد که با وجود همه ی فشارها برای برداشتن ایشان، او به کار خود ادامه خواهد داد و برنامه ای برای تغییر وی وجود ندارد.

همچنین در نشست خبری هفته دولت امسال نیز افشانی در پاسخ به سوالی در رابطه با عملکرد رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز به صورت تلویحی و ضمنی از وی حمایت کرد ولی نامی از وی نبرد.

آن روزها استدلال افشانی برای اینگونه حمایت ها این بود که مدیری که در مسند قدرت است تا روزی که دارد کار می کند باید از وی حمایت کردولی حال چطور شده که ایمانیه همان مدیر است ولی افشانی دیگر به صورت علنی از وی حمایت نمی کند؟ چه شده است که استاندار محترم فارس به صورت علنی از مواضع خود عقب نشینی کرده اند؟

گویا استاندار محترم فارس پی برده که هزینه حمایت از ایمانیه برای وی و تیم مدیریتیش بسیار بیش از آن چیزی است که در ذهنشان بود و تبعات این حمایت های بی جا تا به امروز به صورت مستمر دامن آنها را گرفته و یکی از پاشنه آشیل های افشانی و تیم مدیریتی استانداری فارس حمایت های بی جا از ایمانیه است که مطمئنا یکی از دلایل اصلی زمین خوردن افشانی در آینده ای نزیک همین مسئله خواهد بود.

حمایت گذشته آقای استاندار در حالی است که ایمانیه چندین مورد از دستور مستقیم استانداری به عنوان نماینده عالی دولت تمرد کرده و دستورات بحق  آقایان را به حساب نیاورده و بار دیگر نشان داده که دلش با این دولت نیست و ارزشی برای دستورات این دولت قائل نیست.

با این حال کماکان دانشجویان ، جوانان ، رسانه ها و احزاب حامی دولت و اصلاح طلبان منتظرند تا سکوت معنا دار استاندارفارس نسبت به عملکرد دانشگاه علوم پزشکی شیراز بشکند و مهندس افشانی موضع شفاف خود را نسبت به دکترایمانیه و عملکرد وی اعلام دارد.

البته شنیده ها حاکی از آن است که سکوت معنادار استاندار به خاطر فشارهاو حمایت های  یکی از پزشکان مجرب هم استانی وی است که سابقه ریاست دانشگاه علوم پزشکی را داراست و ارتباطات نزدیکی با دکتر ایمانیه دارد.البته این موضوع هنوز در هاله ای از ابهام می باشد و هنوز حامیان دولت منتظر واکنش استاندار به اینگونه شایعات هستند که متاسفانه سکوت معنا دار استانداری در قبال رفتار و عملکرد ایمانیه بیش از پیش به اینگونه شایعات دامن می زند.

همچنین شنیده ها حاکی از آن است که این روزها گزارش های بازرسی نشان از تخلفات گسترده ای در سیستم تحت مدیریت دکتر ایمانیه می دهد که باعث حضور برخی اعضای کمیسیون اصل نود مجلس در شیراز برای بررسی هرچه دقیق تر این موضوع شده است.گویا سکوت افشانی در جلسه دیروز نشست خبری به خاطر همین گزارش های بازرسی بوده و افشانی نیک می داند وقتی اعلام می دارد مدیری تا هست من از او حمایت می کنم امروز هم باید جوابگوی تخلفات و اشکالات مدیریتی وی باشد و این سکوت باعث رفع مسئولیت از استانداری فارس نخواهد شد.

چرا که بخشی از این تخلفات در دانشگاه علوم پزشکی شیراز در زمانی اتفاق افتاده که مهندس افشانی استاندار فارس بوده و حمایت های پیدا و پنهان ایشان و تیم مدیریتیشان و همچنین نادیده گرفتن اعتراضات حامیان دولت  و اصلاح طلبان باعث بروز همچین تخلفاتی شده است لذا ایشان باید مسئولیت خود را در این جریان ها پذیرفته وهمانگونه که تا دیروز حامی ایشان بودند امروز هم جوابگوی تخلفات و مشکلات مدیریتی دوره ریاست دکتر ایمانیه باشند.

 

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.