رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

واگذار ی شهرک صنعتی شیراز به بخش خصوصی

۲۳:۰۵ - ۲۰۱۵/۰۵/۱۲

واگذار ی شهرک صنعتی شیراز به بخش خصوصی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس از واگذاری اداره امور شهرک صنعتی شیراز به عنوان بزرگ‌ترین شهرک صنعتی جنوب کشور به بخش خصوصی خبر داد.

علی صداقت‌پور با بیان اینکه شهرک صنعتی بزرگ شیراز مهم‌ترین قطب صنعتی استان و نیز سومین شهرک صنعتی بزرگ کشور محسوب می‌شود اظهار داشت: حدود ۵۷ درصد از صنایع مستقر در شهرک‌های صنعتی استان در این شهرک صنعتی فعالیت دارند.

وی با اشاره به آغاز فعالیت هیئت‌مدیره شرکت خدماتی شهرک صنعتی بزرگ شیراز افزود: پس از برگزاری انتخابات مجمع عمومی شهرک صنعتی بزرگ شیراز در اسفند سال گذشته، اعضای جدید هیئت‌مدیره شرکت خدماتی شهرک صنعتی بزرگ شیراز انتخاب شدند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس خاطرنشان کرد: در این انتخابات  که با حضور گسترده صنعتگران مستقر در  شهرک صنعتی بزرگ شیراز برگزار شد پس از معرفی ۲۶ نفر از کاندیدهای عضویت در هیئت‌مدیره و  بازرسی شرکت خدماتی شهرک صنعتی بزرگ شیراز انتخابات انجام شد.

وی افزود: برگزاری این انتخابات در راستای اجرای قانون نحوه واگذاری اداره امور شهرک‌ها و نواحی صنعتی مصوب سال ۱۳۸۷ مجلس شورای اسلامی به‌منظور واگذاری امور خدماتی شهرک‌های صنعتی به بخش خصوصی صورت می‌گیرد.

صداقت‌پور تصریح کرد: بر این اساس شهرک‌های صنعتی که حداقل ۵۰ درصد از اراضی آن‌ها واگذار یا دارای ۱۵ واحد صنعتی بهره‌بردار باشند و مشمول واگذاری می‌شوند که تاکنون استان فارس با واگذاری ۱۵ شهرک صنعتی عنوان نخست کشور را در واگذاری امور به بخش خصوصی به‌خود اختصاص داده است.

وی عنوان کرد: با برنامه‌ریزی انجام‌شده تا پایان امسال نیز اداره ۴ شهرک صنعتی دیگر در استان فارس  به صنعتگران واگذار می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس گفت: تشکیل هیئت‌مدیره‌های شرکت‌های خدماتی گامی مهم در جهت اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی و کاهش تصدی‌گری بخش دولتی است و صنعتگران در فرایندی قانونی و شفاف، افراد موردنظر خود را از بین کاندیداها انتخاب کردند.

صداقت پور بر حمایت همه‌جانبه  از شرکت خدماتی شهرک صنعتی بزرگ شیراز تأکید کرد و افزود: در زمینه توسعه و تکمیل زیرساخت‌ها اعتبارات مناسبی به این شهرک اختصاص یافته است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس اظهار داشت: اقدامات مؤثری در زمینه تأمین پایدار آب، زیباسازی و توسعه فضای سبز، توسعه گازرسانی و تکمیل پوشش گازرسانی و نیز آسفالت و بهسازی معابر انجام و با انعقاد قرارداد با شرکت مخابرات فارس در ماه‌های آینده نیز شبکه مجهز مخابراتی در این شهرک راه‌اندازی می‌شود.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.