رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تاکنون ۱۱ هزار و ۱۷ نفر داوطلب انتخابات شوراها در استان نام نویسی کرده اند

۱۹:۰۳ - ۲۰۱۷/۰۳/۲۵
معاون سیاسی استانداری فارس:

تاکنون ۱۱ هزار و ۱۷ نفر داوطلب انتخابات شوراها در استان نام نویسی کرده اند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: تاکنون ۱۱ هزار و ۱۷ نفر داوطلب انتخابات شوراها در استان نام نویسی کرده اند.

 هادی پژوهش جهرمی معاون سیاسی،  امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: از تعداد ۱۱ هزار و ۱۷ نفر داوطلب انتخابات شوراها، ۱ هزار و ۸۲۴ نفر برای شوراهای اسلامی شهر و ۹ هزار و ۱۹۳ نفر برای شوراهای اسلامی روستاها نام نویسی کرده اند.  

وی ادامه داد: از تعداد ۱ هزار و ۸۲۴ نفر داوطلب ثبت نام شده انتخابات شوراها در استان فارس، ۱ هزار و ۶۲۴ نفر مرد و ۲۰۰ نفر زن هستند. 
پژوهش جهرمی اظهار کرد: از ۹ هزار و ۱۹۳ نفر داوطلب برای انتخابات شورای اسلامی در روستاها، ۸ هزار و ۷۲۰ نفر مرد و ۴۷۳ نفر زن هستند. 
وی بیان کرد: از این تعداد داوطلب ، ۴۷ نفر دارای مدرک دکترا، ۳۰ نفر دارای تحصیلات حوزوی ، ۶۵۰ نفر دارای مدرک کارشناسی ارشد، ۲ هزار و ۴۲۳ نفر کارشناسی و ۵۷۹ نفر مدرک کاردانی دارند. 
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس تصریح کرد: همچنین ۱ هزار و ۷۲۵ نفر دارای مدرک دیپلم و ۵ هزار و ۶۷۰ نفر سوادشان در حد خواندن و نوشتن است. 
 
پژوهش جهرمی افزود: نام نویسی از داوطلبان در ساعات غیر اداری هم انجام می شود و علاقمندان تا فردا شب فرصت دارند با مراجعه به فرمانداری ها و بخشداری های سراسر استان نسبت به ثبت نام اقدام کنند . 

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.