رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مسئولان فارس فعالیت دستگاه‌ها را متزلزل نکنند

۱۳:۰۵ - ۲۰۱۵/۰۵/۱۴

مسئولان فارس فعالیت دستگاه‌ها را متزلزل نکنند

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در واکنش به برخی اظهارنظرها مبنی بر در پیش بودن تغییرات وسیع و گسترده مدیریت‌ها در سطح فارس از مسئولان این استان خواست تا با اظهار نظرهای غیرضروری مدیریت‌ها را متزلزل نکنند.

جعفر قادری با بیان اینکه در هر تغییر و تحول تنها خواست و اراده مدیریت کل استان کفایت نمی‌کند و برای تغییر و تحولات باید وزرا، نمایندگان مردم و فضای عمومی جامعه نیز قانع شوند، از رسانه‌های فارس نیز درخواست کرد تا با پر و بال ندادن به این اظهار نظرها به توقف و کندی امور کمک نکنند.

به گفته قادری تغییر و تحول نیاز به اعلام قبلی ندارد و اگر مدیری شاخص‌های لازم برای تداوم مسئولیت را نداشته باشد با پیگیری مدیریت کلان استان، نمایندگان و وزارتخانه‌ها امکان تغییر وی فراهم است و سر و صدا راه انداختن قبل از هر تغییر و تحول را مانعی برای تغییر و تحولات است.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: هیچ مسئولیتی دائمی نیست و همگی در معرض تغییر و جابه‌جایی هستند و دامن زدن به بحث تغییرات برای آرامش استان نامناسب و به التهاب‌آفرینی در جامعه کمک می‌کند.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی از مسئولان استانی نیز خواست تا به‌دور از هر هیاهویی با قوت به کار خود ادامه داده و به این شایعات توجه نکنند./فارس

 

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.