رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

دستیابی برق به رده سوم جدول در وقت اضافه پرید

۱۷:۱۲ - ۲۰۱۷/۱۲/۱۰

دستیابی برق به رده سوم جدول در وقت اضافه پرید

تیم برق جدید فارس در هفته هفدهم لیگ دسته اول فوتبال مقابل تیم خونه به خونه بابل به تساوی ۲ بر ۲ رسید.

در چارچوب هفته هفدهم لیگ دسته اول فوتبال تیم برق جدید فارس در دیدار خانگی مقابل تیم خونه به خونه بابل قرار گرفت و در نهایت این دیدار با نتیجه ۲ بر ۲ پایان یافت. این دیدار در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز به داوری پیام حیدری برگزار شد.

مهرداد بشاگردی، مجید بهروزی، پوریا زارع، وحید جلالی، رسول بهاروندی، رضافیروززاده، مجید جلالی فر،  پوریا آریاکیا، سعیدخردمند، ایمان شوریابی، حمید نوری، مجتبی زارعی، آرش ملک، مرتضی سنجانکی، ایمان کیانی، وحیدشاکر، سجاد خوگر، فرزان دانا، علی لشگری و نوید زرنگار لیست ۲۰ نفره بازیکنان برق جدید برای بازی با خونه به خونه بودند که از سوی کادر فنی این تیم اعلام شد.

میکائیل ایمن تراج، وفا هخامنش، محمد میری، حمیدرضا دیوسالار، سجاد مشکل‌پور، هادی خیری، محمد قاسمی‌نژاد، مهدی خیری، روح‌الله باقری، مهدی حنفی و فرشاد فرجی در ترکیب اولیه تیم خونه به خونه قرار داشتند.

سعید خردمند در دقیقه ۲۱ برای برق گل‌زنی کرد و پوریا آریا کیا نیز در دقیقه ۳۴ برای بار دوم دروازه خونه به خونه را باز کرد نیمه نخست دیدار با همین نتیجه پایان یافت.

در نیمه دوم تیم خونه به خونه که قصد جبران گل‌های خورده را داشت توانست در دقیقه ۸۳ توسط سجاد آشوری به گل برسد. بازیکنان این تیم دست از تلاش برنداشتند تا اینکه در وقت‌های تلف شده گل تساوی را وارد دروازه‌ برق کردند.

تیم برق جدید فارس با این تساوی ۳۰ امتیازی شد و در پایان نیم فصل اول به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به تیم نساجی مازندران به رده چهارم رسید.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.