رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مچ‌اندازی رامک قعرنشین با تیم شکست‌ناپذیر لیگ

۲۳:۱۲ - ۲۰۱۷/۱۲/۱۱

مچ‌اندازی رامک قعرنشین با تیم شکست‌ناپذیر لیگ

در چارچوب هفته هشتم لیگ دسته اول فوتسال تیم «رامک شیراز» به مصاف «مبل کریمی البرز» می‌رود.

در چارچوب هفته هشتم لیگ دسته اول فوتسال کشور ساعت ۱۶ روز پنجشنبه ۲۳ آذر‌ماه تیم «رامک شیراز» به مصاف تیم «مبل کریمی البرز» می‌رود.

تیم رامک شیراز تا اینجای کار با یک برد، یک تساوی، ۴ باخت و کسب ۴ امتیاز در رده قعر جدول قرار دارد. این تیم در حال حاضر با صدر جدول ۱۲ امتیاز اختلاف دارد.

 این تیم در ۶ بازی گذشته خود ۱۰ گل زده و ۲۱ گل دریافت کرده است. تیم رامک کم‌ترین گل‌های زده را در بین هم‌گروهی‌ها خود دارد و این نشان دهنده ضعف خط حمله این تیم است و تفاضل گل منفی ۱۱ نیز از ضعف خط دفاع این تیم خبر می‌دهد بنابراین رامکی‌ها  برای فرار از قعر جدول باید ضعف خود در خط حمله و خط دفاع را برطرف کنند.

در مقابل تیم مبل کریمی البرز قرار دارد که با ثبت ۵ برد، یک تساوی و کسب ۱۶ امتیاز صدرنشین جدول گروه «ب» مسابقات است و عنوان شکست‌ناپذیر لیگ را تا اینجای کار از آن خود کرده است. تیم مبل کریمی برای تثبیت جایگاه خود در صدر جدول چشم به ۳ امتیاز کامل این دیدار خانگی دارد.

تیم مبل کریمی البرز در ۶ بازی گذشته خود ۲۵ گل زده و ۱۴ گل دریافت کرده است و از خط دفاع و خط حمله خوبی برخوردار است و همین موضوع کار را برای شیراز‌ی‌های قعرنشین سخت خواهد کرد.

نتایج قبلی تیم رامک شیراز

تیم رامک شیراز در هفته نخست در دیدار نزدیک مقابل «پیمان شاهرود» با نتیجه ۴ بر ۳ شکست خورد، در هفته دوم مقابل «ساکا چخش سقز» ۲ بر صفر پیروز شد و در هفته سوم مقابل تیم همشهری خود ۵ بر ۳ مغلوب شد.

این تیم در هفته چهارم مقابل شاهد تهران به تساوی ۲ بر ۲ رسید، در هفته پنجم استراحت داشت. در هفته ششم مقابل اهورا بهبهان ۴ بر صفر شکست خورد و در هفته هفتم مقابل رعد پدافند هوایی مشهد ۶ بر صفر مغلوب شد.

تیم «بالان صنعت شیراز» دیگر نماینده شیراز در رقابت‌های لیگ دسته اول فوتسال در هفته هشتم به مصاف «پیمان شاهرود» می‌رود.

رقابت‌های لیگ دسته اول فوتسال با حضور ۱۷ تیم و در قالب دو گروه برگزار می‌شود که تیم‌ بالان صنعت شیراز و رامک شیراز در گروه «ب» این رقابت‌ها قرار گرفته‌اند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.