رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

«شیراز _ مرودشت» پرترددترین محور فارس

۱۸:۰۳ - ۲۰۱۸/۰۳/۲۷

«شیراز _ مرودشت» پرترددترین محور فارس

مدیر مرکز مدیریت راه‌های استان فارس گفت: محورهای «شیراز- مرودشت»، «مرودشت- شیراز» و «رکن‌آباد _ کمربندی اکبرآباد» پرترددترین محورهای استان در روز گذشته بوده است.

حمید احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با بیان اینکه در روز گذشته استان فارس با تردد ساعتی ۵۴۵ خودرو در رتبه پنجم تردد در بین استان‌های کشور قرار گرفت، اظهار داشت: بیش‌ترین تردد به ترتیب در محورهای «شیراز- مرودشت»، «مرودشت- شیراز» و «رکن‌آباد _ کمربندی اکبرآباد» اتفاق افتاده که در محور «شیراز _ مرودشت» تردد در ساعت ۱۹ الی ۲۰ به ۳ هزار و ۷۳۵ خودرو رسیده است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های استان فارس با بیان اینکه از کل ترددهای انجام شده ۷ درصد متعلق به تردد خودروهای سنگین بوده‌است، عنوان کرد: متوسط سرعت خودروها ۸۶ کیلومتر بر ساعت بوده است.

وی با بیان اینکه در محورهای ورودی استان ۷۷ هزار و ۸۲۹ خودرو عبور کرده‌اند که پرتردد ترین ورودی مربوط به محور «شهرضا- آباده» بوده است و در محورهای خروجی استان نیز ۷۰ هزارو ۹۸۰ خودرو عبور کرده که محور «آباده _ شهرضا» پرترددترین محور خروجی بوده است، افزود: انباشت خودرو ۶ هزار و ۸۴۹ خودرو بوده که مسافران نوروزی از همین تعداد خودرو هستند.

احمدی با اشاره به افزایش تردد خودرو در محورهای فارس نسبت به روز گذشته، خاطرنشان کرد: در محورهای ورودی و خروجی شیراز نیز بیش‌ترین تردد در ورودی ۴۸ هزار و ۸۷۰ خودرو بوده در محور «مرودشت – شیراز» بوده و بیشترین تردد خروجی هم در محور «شیراز _ مرودشت» با تردد ۵۰ هزار و ۱۵۴خودرو اتفاق افتاده است.

وی بیان کرد: بیش‌ترین پلاک‌های غیر‌بومی به ترتیب مربوط به استان‌های هرمزگان، کهگیلویه و بویراحمد، اصفهان و مازندران هستند که مجموع کل خودروهای غیر بومی ترددکننده در استان ۲۲۰ هزارو ۵۴۰ خودرو بوده است.

احمدی افزود: در روز گذشته تعداد تخلفات ثبت شده در استان فارس ۳ هزار و ۹۴۴ خودرو بوده که بیش‌ترین تخلف در محور «جهرم – لار» (روستای بریز) ثبت شده است.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.