رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

۳۵ پروژه خیرساز در فارس در دست احداث است

۰۰:۰۴ - ۲۰۱۸/۰۴/۰۹

۳۵ پروژه خیرساز در فارس در دست احداث است

مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت استان فارس گفت: هم‌اینک ۳۵ پروژه‌ خیرساز در استان فارس فعال است که از این تعداد ۲۳ پروژه در شیراز و مابقی در شهرستان‌ها روند احداث را طی می‌کند.

علی‌اکبر رامجردی بعد از ظهر امروز در نشست خبری اظهارداشت: امروزه با گذشت ۱۵ سال از آغاز فعالیت این مجمع، بسیاری از نیازهای ابتدایی را پشت سرگذاشته‌ایم و با بازنگری نگرش‌ها، توانسته‌ایم به سمت مباحث پیشگیرانه و آموزشی حرکت کنیم.

وی با اشاره به نیازسنجی‌های انجام شده درباره نیازهای عرصه‌ سلامت گفت: یک هزار و ۹۶۰ نیاز پیش‌بینی و اولویت‌بندی شده که بیش از هزار و ۳۰۰ مورد در حوزه دانشگاه و ۶۰۰ مورد دیگر مربوط به واحدهای غیردانشگاهی است. 

مدیر عامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس اجرای طرح همیاران سلامت را با هدف کاهش نارضایتی بیماران و همراهان بیماران مراجعه‌کننده به مراکز درمانی در شیراز دانست و گفت: این طرح با همراهی نیروهای بازنشسته‌ دانشگاه علوم پزشکی در بیمارستان‌های شهید فقیهی، شهید رجایی نمازی و در بیمارستان شهید چمران اجرایی شده است.

وی همچنین از اجرای سه اردوی نورآوران سلامت در شهرستان‌های فیروزآباد، سپیدان  واقلید خبر داد و بیان کرد: در این اردوها خدماتی به ارزش ۴ میلیارد تومان در حوزه‌های دندانپزشکی و چشم‌پزشکی به شکل رایگان به افراد ارائه شده است و امسال این خدمات در حوزه‌های اطفان و زنان هم ارائه می‌شود. 

مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت استان فارس گفت: هم‌اینک ۳۵ پروژه‌ خیرساز در استان فارس فعال است که از این تعداد ۲۳ پروژه در شیراز و مابقی در شهرستان‌ها روند احداث را طی می‌کند.

معاون شهرستان‌های مجمع خیرین تامین سلامت فارس ضمن تشریح فعالیت‌های این معاونت در سال گذشته از تشکیل ۳۴ شورای فعال مجمع خیرین در شهرستان‌های استان خبر داد و میزان تعهدات خیرین شهرستان‌های فارس در سال ۹۶ را ۲۲۸ میلیارد ریال اعلام کرد که از رشد ۱۵ درصدی نسبت به سال ۹۵ برخوردار بوده است. 

محمدرضا عالی‌منش با بیان اینکه عمده این کمک‌ها در حوزه عمرانی و فضاهای ساخت مراکز درمانی بوده، افزود: سال گذشته خیرین شهرستانی ۱۴ قطعه زمین به مساحت ۲۳ هزار و ۸۰۰ مترمربع به ارزش ریالی سه و نیم میلیارد تومان، سه میلیارد و نیم جهت تامین تجهیزات غیرپزشکی، سه باب ملک برای ساخت پایگاه اورژانس و ۱۱ میلیارد ریال جهت تامین تجهیزات به مجمع متعهد و اعطا کرده‌اند. 

وی با بیان اینکه از نظر تعداد پروژه‌های فعال خیرساز در استان سهم شیراز تنها ۳۰ درصد و ۷۰ درصد دیگر مربوط به شهرستان‌ها است، گفت: از میان این پروژه‌ها، در حال حاضر ۵ مرکز جامع سلامت، دو مرکز بهداشتی درمانی، یک پایگاه اورژانس و یک پایگاه بهداشتی به اتمام رسیده‌اند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.