رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

سرمایه انسانی متخصص و کارآمد فراتر از هر سرمایه ای در نهاد ها، سازمان ها محسوب می شود

۰۱:۰۴ - ۲۰۱۸/۰۴/۰۹
مهندس تبادار در دیدار نوروزی با کارکنان استانداری :

سرمایه انسانی متخصص و کارآمد فراتر از هر سرمایه ای در نهاد ها، سازمان ها محسوب می شود

استاندار فارس گفت: سرمایه انسانی متخصص و کارآمد فراتر از هر سرمایه ای در نهاد ها، سازمان ها محسوب می شود خاطر نشان کرد: همه کشورهایی که راه توسعه را طی کرده اند و در ابعاد مختلف پیشرفته هستند به سرمایه انسانی و نیروهایی که شایستگی ها و قابلیت هایی خود را به فعل در آورده اند، متکی بوده اند.

به گزارش صبح شیراز ، مهندس اسماعیل تبادار در دیدار نوروزی با کارکنان استانداری، با تاکید بر اینکه سرمایه انسانی متخصص و کارآمد فراتر از هر سرمایه ای در محسوب می شود، خاطر نشان کرد: همه کشورهایی که راه توسعه را طی کرده اند و در ابعاد مختلف پیشرفته هستند به دارایی سرمایه ی انسانی و نیروهایی که با شایستگی قابلیت ها و ظرفیت ها  را خلق کرده و به فعل در آورده اند، تکیه کرده اند.

مهندس تبادار با بیان اینکه نیروی انسانی توانمند، متخصص و متهعد نه تنها خود سرمایه های نهاد ها و سازمان ها هستند، موجب خلق سرمایه در عرصه های مختلف توسعه نیز خواهند شد، افزود: بدون تردید سرمایه انسانی در استانداری مسئولیت راهبری و نظارت را بر عهده دارند و نقش موثر و پر رنگ تری در کارآمدی استانداری ایفا خواهند نمود.

استاندار فارس با تاکید بر اینکه به ثمر رسیدن هر اقدامی نتیجه کار جمعی و همراهی افراد در یک مجموعه است، گفت: هیچ فردی نمی تواند ادعا کند به تنهایی فعالیتی را به سر انجام می رساند امورات باید با خرد جمعی پیش برود.

وی اظهار داشت استانداری شان حاکمیتی و نظارتی دارد، مجموعه استانداری می تواند بر اساس جایگاه قانونی هدایت و راهبردی مناسبی  در سطح استان داشته باشد و این کار بصورت عمده باید توسط بدنه کارشناسی انجام شود.

استاندار فارس گفت: استانداری ها و فرمانداری ها به عنوان نمایندگان عالی دولت اگر  به وظایف قانونی خود دقیق عمل کنند ، سیاست عمومی دولت در همه بخش های کشور عملیاتی می شود.

مهندس تبادار از کارمندان مجموعه استانداری فارس خواست برنامه های کاری خود را بر اساس مستندات قانونی و با اشراف و آگاهی به امور در چارچوب  برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تدوین  شده و پیگیری انجام دهند.

استاندار فارس با بیان اینکه تنها سخن گفتن از آینده در پیشبرد امور کافی نیست و باید با نگاه به گذشته و بررسی وضع موجود آینده را در نظر گرفت.

وی با تاکید بر اهمیت حقوق شهروندی در برنامه های کلان دولت و همچنین رسیدگی به خواسته ها و مطالبات مردمی، از کارکنان خواست، در چارچوب قانون خواسته های مردم را پیگیری نمایند و تسهیل گر امور مراجعات باشند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، در ابتدای جلسه تعدادی از کارمندان خانم و آقا نقطه نظرات و دیدگاهای خود را پیرامون موضوعات ارائه نموند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.