رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

انتخاب واحد‌های صنعتی، معدنی و پیشکسوت نمونه فارس

۱۸:۰۵ - ۲۰۱۸/۰۵/۰۸

انتخاب واحد‌های صنعتی، معدنی و پیشکسوت نمونه فارس

واحد‌های نمونه صنعتی و معدنی و پیشکسوت نمونه و همچنین واحد‌های خدمات فنی و مهندسی سال ۹۶ استان فارس تیرماه امسال معرفی خواهند شد.

 فریبرز رضازاده معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت:  واحد‌ها و افراد نمونه با توجه به ظوابط و شاخصه‌های تدوین شده و توسط نماینده سازمان و خانه صنعت، معدن و تجارت انتخاب و معرفی می‌شوند.

وی افزود: واحد‌های صنعتی و معدنی متقاضی که مایل به شرکت در این رقابت هستند می‌توانند با دانلود فایل مربوطه به همراه فرم‌های مشخص شده از سایت این سازمان به نشانی www.frs.mimt.gov.ir دریافت و تا پایان اردیبهشت ۱۳۹۷ تکمیل و به سازمان یا اداره‌ها ی مرتبط تحویل دهند.

رضازاده بیان کرد: این سازمان برای شناسایی الگو‌ها و تجربه‌های موفق در عرصه صنعت و معدن و معرفی آنان به عنوان صنعتگر نمونه، بهره بردار نمونه معدن روباز و زیر زمینی، مکتشف نمونه (دارای گواهینامه کشف) خدمات فنی مهندسی نمونه، طرح‌های نمونه و پیشکسوت نمونه معدن و صنعت با فراخوان از بنگاه‌های صنعتی و معدنی برای ثبت نام دعوت کرده است.

معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس با بیان اینکه واحد‌های صنعتی نمونه در دو سطح نمونه استانی و کشوری در مراسم روز صنعت معرفی خواهند شد، ادامه داد: لیست واحد‌های نمونه در نرم افزار طراحی شده تجزیه و تحلیل و ضریب رقابت پذیری واحد‌ها مورد سنجش قرار می‌گیرد.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.