رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

۳ پروژه بزرگ سرمایه گذاری شهرداری شیراز آماده واگذاری است

۰۱:۰۹ - ۲۰۱۸/۰۹/۰۹
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس:

۳ پروژه بزرگ سرمایه گذاری شهرداری شیراز آماده واگذاری است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت: شهرداری شیراز با سه بسته سرمایه گذاری با نام های پردیس طوبی با کاربری تجاری-اقامتی و خدماتی، تلاش با کاربری تجاری، مسکونی و سهراب سپهری با کاربری فرهنگی، تجاری و خدماتی آمادگی جذب سرمایه گذاران را در این پروژه ها دارد.

یداله رحمانی در یکصد و دوازدهمین جلسه کمیته جذب و حمایت از سرمایه گذاری استان، بیان داشت: پروژه پردیس طوبی با مساحت ۲۷۰ هزار متر مربع و زیربنای ۱۰۸ هزار و ۸۲۰ متر مربع با ارزش ۲۲۴۹۰ میلیارد ریال آماده جذب سرمایه گذار است که سهم سرمایه گذار در این طرح ۶۹/۸۱ درصد می باشد . 
وی در ادامه با اشاره به دو پروژه تلاش و سهراب سپهری، ادامه داد: پروژه تلاش با ارزش کل ۶۷۴ میلیارد ریال با سهم سرمایه گذاری ۸۳/۵۶ درصد و پروژه سهراب سپهری با ارزش ۵۳۰ میلیارد ریال و سهم سرمایه گذاری ۷۵/۷۰ درصد، آماده واگذاری است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس با اشاره به فرصت های سرمایه گذاری شهرداری شیراز     اظهارداشت: پروژه های ۵۷ هکتاری حسینی الهاشمی، پارک آبی و پارک کوهستانی دراک از جمله پروژه هایی می باشد که در دستور کار شهرداری جهت جذب سرمایه گذار قرار دارد. 
یداله رحمانی در خصوص فرصت های سرمایه گذاری در پارک ۵۷ هکتاری حسینی الهاشمی عنوان داشت  در این پارک فرصت های زیادی جهت سرمایه گذاری وجود دارد و پروژه هایی مختلفی را می توان طراحی نمود از جمله پروژه های طراحی و پیش بینی شده می توان به اکواریوم پارک، شهر بازی، تله کابین، پارک پرندگان و ... اشاره کرد.  
گفتنی است در این جلسه ۴ دستور کار مورد بررسی قرار گرفت که پس از مطرح شدن مشکلات از طرف سرمایه گذاران، پیشنهاداتی جهت رفع موانع موجود ارائه گردید. 

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.