رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

واگذاری امور راهبری ۱۸ شهرک صنعتی فارس به بخش خصوصی

۲۳:۰۱ - ۲۰۱۹/۰۱/۰۱

واگذاری امور راهبری ۱۸ شهرک صنعتی فارس به بخش خصوصی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس گفت: با تشکیل شرکت های خدماتی متعلق به بخش خصوصی در ۱۸ شهرک صنعتی این استان، امور راهبری این شهرک های صنعتی به این شرکت‌ها واگذار شد.

روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان فارس در گزارش روز سه شنبه خود به نقل از احد فتوحی افزود: امور راهبری شهرک های صنعتی اقلید۱، ناحیه صنعتی شهید جاویدی سپیدان و نیز نواحی صنعتی پشت سنگر و حسن لری لار نیز به زودی با تشکیل شرکت های خدماتی و انتخاب اعضای هیات مدیره، واگذار می شوند.
وی بیان کرد: این شرکت‌های خدماتی به ‌عنوان بازوی اصلی بخش دولتی، نقش ویژه‌ای در اداره امور شهرک‌های صنعتی بر عهده ‌دارند.
فتوحی گفت: همچنین اعضای هیات‌مدیره این شرکت‌های خدماتی به‌ عنوان منتخب صنعتگران، با استفاده از ظرفیت‌های قانونی و در چارچوب اساسنامه باید برای ارتقای وضعیت شهرک‌های صنعتی و رفع مشکلات آنها، تمام تلاش خود را به‌کار گیرند.
این مقام مسئول، هدف اصلی شکل‌گیری شرکت‌های خدماتی را ایجاد شرایط مناسب برای همفکری و هم‌افزایی برای اداره بهتر امور شهرک های صنعتی با بهره‌گیری از دیدگاه‌های صنعتگران به ‌عنوان صاحبان اصلی شهرک‌های صنعتی اعلام کرد.
فتوحی، ادامه داد: برای اداره بهتر شهرک‌های صنعتی و همچنین ارایه خدمات مناسب به صنعتگران از سوی شرکت‌های خدماتی، بر روند فعالیت های اینگونه شرکت‌ها نظارت عالیه خواهد شد.
او افزود: باید شرایط را به ‌گونه‌ای پیش ببریم که با هم افزایی و همکاری با یکدیگر، مشکلات شهرک‌های صنعتی را به حداقل برسانیم.
فتوحی با اشاره به تحویل برخی تاسیسات در شهرک‌های صنعتی به شرکت‌های خدماتی، گفت: نگهداری صحیح و اصولی این تاسیسات زیربنایی که با هزینه و سرمایه‌گذاری بالایی ایجاد و راه‌اندازی شده‌ بسیار حائز اهمیت است و باید در این مورد دقت کافی اعمال شود.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.