رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

حرکت در مشی اعتدالی مورد تاکید دولت تدبیر و امید مشی سیاسی من است

۱۵:۰۱ - ۲۰۱۹/۰۱/۰۸
استاندار فارس:

حرکت در مشی اعتدالی مورد تاکید دولت تدبیر و امید مشی سیاسی من است

استاندار فارس گفت:معتقدم جامعه افسرده روی خوشبختی را نخواهد دید و جامعه ای می تواند به قله های پیشرفت دست یابد که بانشاط و سرزنده باشد.

به گزارش ایرنا، عنایت الله رحیمی، شامگاه دوشنبه در آیین تودیع و معارفه استاندار فارس در شیراز افزود:افزایش سرمایه اجتماعی و ایجاد زمینه مناسب برای ایجاد نشاط اجتماعی از برنامه های استانداری است. 
وی اضافه کرد: قطعا در مسیر توسعه و پیشرفت، چالش ها و تنگناهایی هم وجود دارد که بر همه آنها واقف هستیم و با تعامل مدیران، نمایندگان مردم فارس در مجلس شورای اسلامی، نماینده ولی فقیه در استان و اعضای شورای تامین می توان بر این چالش ها فائق آمد و در زمینه توسعه استان و تحقق اهداف دولت تدبیر و امید گام برداشت.
رحیمی گفت: احترام به همگان، شنیدن دیدگاه ها و نظرات صاحبان اندیشه و حرکت در مشی اعتدالی مورد تاکید دولت تدبیر و امید مشی سیاسی من است.
استاندار فارس ادامه داد: ایجاد زمینه مناسب برای جذب سرمایه گذاری، تقویت بخش خصوصی، تکمیل پروژه های عمرانی، توجه به حوزه فرهنگ، توجه به گروه ها و سمن های تخصصی، تقویت احزاب واقعی سیاسی و ایجاد زمینه مناسب برای نقش آفرینی جوانان و بانوان از جمله مواردی است که در دستور کار مدیریت ارشد استان قرار خواهد داشت.
وی همچنین گفت: تقدیم ۱۴ هزار و ۵۰۰ شهید، ۳۸ هزار جانباز و ۲ هزار و ۷۰۰ آزاده به نظام مقدس جمهوری اسلامی بیانگر وجود عشق به ولایت و کشور در مردم فارس است که از آن می توان به عنوان یک سرمایه ارزشمند برای پیشرفت استان بهره برد.
استاندار فارس ، وجود حرم های مطهر احمدی و محمدی (ع) و همچنین امامزادگان جلیل القدر را یک ظرفیت مناسب برای توسعه گردشگری مذهبی در فارس دانست و ادامه داد: علاوه بر این، وجود اقلیم چهار فصل، توانمندی های کشاورزی، وجود بیش از پنج هزار کارگاه و کارخانه دارای پروانه بهره برداری، ذخایر بزرگ خاک های نسوز و صنعتی و همچنین سنگ های تزئینی همگی ظرفیت هایی است که می توان با بهره گیری مناسب از آنها، توسعه روز افزون استان را رقم زد.
رحیمی بیان کرد: این استان همچنین از پیشینه عمیق فرهنگی، تاریخی و باستانی برخوردار است که می تواند توشه مناسب برای استفاده از توانمندی های پنهان و آشکار فارس و ایجاد رفاه و آرامش برای مردم باشد.
در این مراسم عنایت الله رحیمی به عنوان استاندار فارس معرفی و از تلاش های اسماعیل تبادار قدردانی شد.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.