رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مقابل تیم اکُسین البرز در نیمه دوم خیلی خوب بازی کردیم و توانستیم به گل هم برسیم

۲۲:۰۱ - ۲۰۱۹/۰۱/۱۱
سرمربی تیم فجر شهید سپاسی شیراز :

مقابل تیم اکُسین البرز در نیمه دوم خیلی خوب بازی کردیم و توانستیم به گل هم برسیم

سرمربی تیم فجر شهید سپاسی شیراز گفت: مقابل تیم اکُسین البرز در نیمه دوم خیلی خوب بازی کردیم و توانستیم به گل هم برسیم.

داوود مهابادی، عصر پنجشنبه پس از بُرد یک بر صفر تیمش برابر تیم اکُسین البرز به ایرنا افزود: نیمه نخست، هر ۲ تیم بازی متعادلی را به نمایش گذاشتند اگر چه بازیکنان ما تلاش خود را کردند.
وی اضافه کرد: نیمه دوم به ویژه در ۳۰ دقیقه نخست بازی با شناختی که از حریف خود پیدا کردیم هم به گل رسیدیم و هم ۲ فرصت خوب گلزنی را ایجاد کردیم.
مهابادی ادامه داد: از دقیقه ۸۰ به بعد تیم حریف برای جبران گل خورده، با آوردن مهاجمان بلند قد قصد داشت از این راه به گل برسد که مدافعان و دروازه بان ما به خوبی اجازه ضربه زنی به آنها را ندادند.
سرمربی تیم فجر افزود: داور بازی قضاوت خوبی داشت و سعی داریم در ادامه بازی ها هم در وزرشگاه شهید دستغیب بازی کنیم تا هواداران بتوانند دسترسی بهتری به ورزشگاه داشته باشند.
وی، از حمایت باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز و مدیر کل ورزش و جوانان فارس تقدیر کرد و خواستار کمک استاندار جدید فارس به این تیم شد.
سر مربی تیم اکُسین البرز در حالی که خبرنگاران منتظر او بودند، حاضر به مصاحبه نشد.
با توجه به اینکه قرار است تیم فجر شهید سپاسی شیراز در ادامه این رقابت ها در ورزشگاه شهید دستغیب بازی کند، لازم است هیات فوتبال فارس همانند تمام ورزشگاه های ایران، یک سالن کنفرانس را مهیا سازد تا خبرنگاران ناگزیر نباشند در کنار زمین با مربیان تیم ها صحبت کنند.
تیم فجر سپاسی شیراز عصر پنجشنه در هفته شانزدهم لیگ دسته یک کشور با نتیجه یک بر صفر از سد تیم اکُسین البزر گذشت.
با پایان یافتن هفته شانزدهم، تیم سرخپوشان پاکدشت تهران با ۳۳ امتیاز همچنان صدر جدول را حفط کرد، تیم گل گهر سیرجان با همین تعداد امتیاز و تفاضل گل کمتر به رده دوم رفت و تیم مس کرمان هم با ۲۹ امتیاز در جای سوم ایستاد.
همچنین تیم اکُسین البرز با این شکست با یک پله سقوط و ۲۳ امتیاز به رده ششم رفت، تیم فجر شهید سپاسی شیراز با ۱۷ امتیاز همچنان در رده دهم جدول باقی ماند و تیم قشقایی شیراز هم با شکستی که برابر تیم مس رفسنجان داشت با یک پله سقوط و کسب ۲۲ امتیاز در جایگاه هشتم جدول قرار گرفت.
درقابت های فوتبال دسته یک کشور ۱۶ تیم حضور دارند و به صورت دوره ای با هم بازی خواهند کرد و در پایان تیم های اول و دوم، جواز حضور در لیگ برتر فصل ۹۸ را خواهند گرفت و سه تیم انتهای جدول هم به دسته دوم می روند. / ایرنا

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.