رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

شهردا شیراز پاسخ دهد: پدرخوانده سیاسی که باعث عزل مدیر ستاد آبادگری باغ‏های شیرازشد، کیست ؟

۱۳:۰۵ - ۲۰۱۹/۰۵/۰۹
در پی ادعای یکی از اعضای شورای شهر؛

شهردا شیراز پاسخ دهد: پدرخوانده سیاسی که باعث عزل مدیر ستاد آبادگری باغ‏های شیرازشد، کیست ؟

مهندس اسکندرپور شهردار شیراز باید هرچه سریعتر در مقابل افکارعمومی خود را پاسخگو دانسته و در رابطه با عزل این مدیر قانونمند شفاف سازی کنند و اگر واقعا بدلیل فشار یک شخصیت سیاسی این اقدام را انجام داده اند ، آن شخص را به عموم معرفی کند .

  به گزارش صبح شیراز به نقل از پایگاه خبری کشاورزی و منابع طبیعی "IANN"، عضو شورای اسلامی شهر شیراز، در نشست‏ پنجم گذر قوام ‏الدین شیرازی در محل جلوخانه باغ عفیف‏ آباد در یازدهم اردیبهشت نود و هشت گفت: یکی از داناترین، شریف‏ترین و کارآمدترین مدیرانی که در همه این سال‏ها در بدنه شهرداری، دیده ‏ام سرکار خانم کریم‏پور بوده است که در نبود دیده ‏‏بانی شهروندان، افرادی که منافع اقتصادی‏شان به خطر افتاده بود پشت در اتاق شهردار را رها نکردند تا ایشان را تغییر دادند و مشخصا یک فرد سیاسی که خانم کریم‏پور با تغییر کاربری پلاک باغ ایشان مخالفت کرده بود، باعث عزل ایشان شد.
مهدی حاجتی، عضو شورای اسلامی شهر شیراز خطاب به حاضران نشست گفت: اگر دنبال قربانی برای باغ‏ های شیراز می‏گردید دوربین سلفی گوشی خود را روشن کنید تا بدانید قربانی کیست؟ او گفت در نبود دیده ‏بانی شهروندان، دو بال سیاست و اقتصاد، یاریگر یکدیگر در تخریب باغ ‏های شیراز می‏باشد. او گفت شورای اسلامی شهر، نیروی انتظامی، قضایی و بازرسی در اختیار ندارد. همه اینها در اختیار نهادهایی هستند که در اختیار شورای شهر نیستند. زمانی که متخصصین حوزه شهری و عموم شهروندان نتوانند بر عملکرد مدیران نظارت کنند، عملا کار درستی پیش نخواهد رفت.
حکم مدیریت مرجان کریم‏پور شیرازی در تاریخ ۳۰ دی ماه ۹۶ به وی ابلاغ شد و پس از مدت کوتاهی در تاریخ ۹ مرداد ۹۷ برکنار شد. او از مدیران و کارشناسان دلسوز شهرداری هست که جابجایی ناگهانی ایشان از مدیریت ستاد آبادگری باغ‏ ها به شدت مورد انتقاد دلسوزان حفظ باغ‏ های شیراز بوده است و همچنان بازگشت ایشان به مدیریت ستاد باغ ‏ها یکی از مطالبات جدی شهروندان شیراز می‏باشد.

تا به امروز شهردار شیراز هیچگونه واکنشی نسبت به این خبر نشان داده است .

اگراین موضوع صحت داشته باشد که یک مدیر قانونمند در شهرداری شیراز به خاطر به خطر افتادن منافع اقتصادی یک پدرخوانده سیاسی عزل شده باشد باید گریست به حال لیست امید و اعتماد مردمی که با امید بهبود وضعیت شهری به اعضای فعلی شورا رای دادند.

مهندس اسکندرپور شهردار شیراز باید هرچه سریعتر در مقابل افکارعمومی خود را پاسخگو دانسته و در رابطه با عزل این مدیر قانونمند شفاف سازی کنند و اگر واقعا بدلیل فشار یک شخصیت سیاسی این اقدام را انجام داده اند ، آن شخص را به عموم معرفی کند .

پیشنهاد می شود شورای شهر که این روزها کمر به ذبح امید در شهر بسته و اسیر حاشیه ها گشته ، بی تفاوت نسبت به این موضوع نباشد و طرح تحقیق و تفحصی از ستاد آبادگری باغ های شیراز در زمان شهردار قبل و فعلی را کلید بزند و بررسی کند که آیا واقعا شهردار به خاطر به خطر افتادن منافع اقتصادی یک پدرخوانده سیاسی و فشار وی دست به عزل این مدیر زده است یا خیر ؟

البته شایعات تایید نشده ای مبنی بر وامداری برخی از اعضا شورا از برخی پدرخواندگان سیاسی  به گوش می رسد که امید است این اخبار دروغ بوده و این گونه وامداری ها مانع از رسیدگی به چنین امر خطیری نشود . اعضای شورای اسلامی شهر شیراز بدانند که این روزها عیار شفافیت و فساد ستیزی آنها با نحوه برخوردشان با اینگونه مفاسد در شهرداری در بوته آزمایش قرار می گیرد ، نه با تصویب طرح های به اصطلاح فسادستیز !

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.