رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تکمیل واحدهای مسکن مهر فارس تا پایان امسال

۲۲:۰۵ - ۲۰۱۵/۰۵/۱۷
مدیر کل راه و شهرسازی فارس بیان کرد

تکمیل واحدهای مسکن مهر فارس تا پایان امسال

مدیر کل راه و شهرسازی فارس گفت: می کوشیم که تا پایان امسال تمام واحدهای مسکن مهر در این استان تکمیل و به مالکان آنها واگذار شود.

هوشنگ عشایری افزود: پس از اتمام مراحل ساخت نیاز است که امکانات رفاهی مورد نیاز نیز در این پروژه ها تامین شود و پس از تکمیل این امکانات، پروژه های یاد شده به مالکان آنها تحویل داده خواهد شد.

وی، در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به گسترش خطوط ریلی در فارس ادامه داد: با تداوم این روند، در آینده نزدیک این استان به چهار راه حمل و نقل ریلی جنوب کشور تبدیل خواهد شد.

عشایری اضافه کرد: استان فارس به دلیل شرایط مکانی، جغرافیایی، صنعتی، معدنی، پزشکی، علمی و جذابیت های گردشگری از اهمیت زیادی در حوزه حمل و نقل و شهرسازی در کشور برخوردار است و می تواند به چهار راه حمل و نقل ریلی جنوب کشور تبدیل شود.

مدیر کل راه و شهرسازی فارس گفت: اجرای طرح راه آهن شیراز- بوشهر، تکمیل خط ریلی شیراز- گل گهر و احداث راه آهن شیراز- اهواز از جمله اقداماتی است که تحقق آنها به تحقق هدف مذکور کمک خواهد کرد.

سهمیه استان فارس در بحث مسکن مهر ۱۱۲ هزار واحد است که از این میزان، ۴۹ هزار و ۳۰۰ واحد به شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت تعلق دارد.

همچنین، سهمیه شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت این استان نیز ۳۰ هزار واحد و سهمیه شهر جدید صدرا هم ۳۲ هزار واحد است.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.