رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

کنگره ارتوپدی جنوب ومرکز ایران در شیراز

۱۰:۰۵ - ۲۰۱۵/۰۵/۱۸

کنگره ارتوپدی جنوب ومرکز ایران در شیراز

استادگروه ارتوپدی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از برگزاری نخستین سالیانه ارتوپدی منطقه جنوب ومرکز ایران در شیراز خبر داد.

پرفسور غلامحسین شاهچراغی با اعلام اینکه این کنگره در روز ۲۹ اردیبهشت ماه به مدت سه روز با حضور ۱۲۰ متخصص ارتوپدی کشور در شیراز برگزار خواهد شد، افزود: هدف اصلی برگزاری این کنگره، نشان دادن توانایی علمی و تخصصی  جامع ارتوپدی متخصصان ایرانی است.

 استاد گروه بخش ارتوپدی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به توانمندی متخصصان ایرانی در انجام جراحی های ارتوپدی، گفت: هم اکنون درمراکز درمانی کشور و استان فارس، جراحی های ارتوپدی که توسط جراحان انجام می شود در تمامی مراکز درمانی بین المللی بی نظیر بوده است.

وی تصریح کرد: در این کنگره، متخصصانی از استان های تهران، بوشهر، اصفهان، بندرعباس، یزد، اهواز، کرمان حضور خواهند داشت که تازه های علم ارتوپدی کشور توسط متخصصان بومی مطرح می شود.

این جراح بین المللی ارتوپدی با اشاره به اینکه این کنگره با همکاری انجمن ارتوپدی ایران به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار می شود افزود: در کنگره سالیانه ارتوپدی منطقه جنوب و مرکز ایران، آخرین دستاوردهای علمی ارتوپدی در زمینه های تعویض ستون فقرات، ارتوپدی اعضا بدن به طور سخنرانی و کارگاه آموزشی مطرح می شود.

پرفسور شاهچراغی اضافه کرد: حضور در این کنگره برای دانشجویان و پزشکان به منزله دوره بازآموزی خواهد بود و همچنین شرکت هایی که در این زمینه ارتوپدی فعالیت دارند در این کنگره معرفی می شوند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.