رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

توقیف۱۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در فارس

۰۹:۰۵ - ۲۰۱۵/۰۵/۲۱

توقیف۱۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در فارس

رئیس پلیس آگاهی استان فارس گفت: مأموران پلیس آگاهی استان فارس ضمن توقیف دو دستگاه کامیون، مقادیری کالای قاچاق با ارزشی بیش از ۱۰ میلیارد ریال کشف کردند.

سرهنگ سیروس حیدری با اعلام این خبر اظهار داشت: مأموران از تردد دو دستگاه کامیون حامل کالای قاچاق در محور بوشهر – قائمیه مطلع و بلافاصله به محل مورد نظر اعزام شدند.

سرهنگ حیدری افزود: با انجام ایست و بازرسی مقطعی در این زمینه دو دستگاه خودرو مورد نظر متوقف و در بازرسی از آنها ۷۵۲ دستگاه چرخ خیاطی، ۱۶دستگاه اتو بخار کارگاهی، یک هزار و ۱۰ تخته پتو و ۵۴۰ جفت کفش قاچاق کشف شد.

وی با بیان اینکه ارزش ریالی این محموله قاچاق بیش از ۱۰ میلیارد ریال برآورد شده است، افزود: در این زمینه هر دو نفر راننده خودروها دستگیر شدند.

کشف بیش از ۲۸ تن میوه خارجی قاچاق در ۳ کامیون

فرمانده انتظامی شهرستان"جهرم" استان فارس از کشف بیش از ۲۸ تن میوه خارجی و ۶ هزار و ۴۸۰ عدد آبمیوه قاچاق خبر داد.

سرهنگ یوسف ملک زاده در تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان "جهرم"در پی دریافت اخباری مبنی بر اینکه سه دستگاه کامیون قصد دارند مقدار زیادی میوه‌های قاچاق را از استان‌های جنوبی به شیراز منتقل کنند، پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران با انجام تحقیقات گسترده و مراقبت‌های محسوس و نامحسوس در این زمینه تعداد ۳ دستگاه کامیون حامل ۲۸ تن و۳۵۰ کیلوگرم پرتقال خارجی و۶ هزار و ۴۸۰ عدد آبمیوه قاچاق را شناسایی و توقیف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان "جهرم" با اشاره به اینکه ارزش ریالی میوه‌های قاچاق مکشوفه ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است، تصریح کرد: در این رابطه سه متهم دستگیر شدند./تسنیم

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.