رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

شیرازبه بزرگی و قدمت تاریخ

۲۲:۰۵ - ۲۰۱۵/۰۵/۲۱
رییس آلمانی شرکت جهانگردی 'یورو آسیا ' بیان کرد

شیرازبه بزرگی و قدمت تاریخ

رییس آلمانی شرکت جهانگردی 'یورو آسیا ' گفت: مهمان نوازی، فرهنگ و ادب مردم ایران و شهر شیراز به بزرگی و قدمت تاریخ است و همه مردم جهان را شگفت زده کرده است.

هرموت موخل ،  در حاشیه بازدید چهارمین گروه از گردشگران خارجی که روز گذشته با قطار 'یورو - آسیا' وارد فارس شدند،در حاشیه بازدید از آرامگاه حافظ در شیراز در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: کشور ایران آثر باستانی و گردشگری منحصر به فردی دارد و بسیاری از مردم جهان شیفته آشنایی با تاریخ مردم این سرزمین هستند.

وی افزود: کشور ایران جاذبه های گردشگری فراوانی دارد که دیدن آنها برای هر انسانی شگفت انگیز است و تحسین هر بیننده ای را به همراه دارد.

موخل ، با اشاره به جایگاه استان فارس و شهر شیراز در تاریخ و فرهنگ کشور ایران و جهان اظهارداشت: استان فارس و شهر شیراز یکی از شهرهای مشهور و شاخص در جهان است و مردم جهان ایران را با شیراز می شناسند.

وی اضافه کرد: به سبب شناخت گردشگران از فرهنگ مردم استان فارس و شهر شیراز، بسیاری از گردشگران در این قطار گردشگری مشتاق به صحبت و آشنایی با فرهنگ مردم این شهر هستند.

او ، کیفیت خدمات ارائه شده در اماکن تاریخی و واحدهای اقامتی استان فارس به گردشگران را بسیار مناسب ارزیابی کرد و گفت:

بازدید از آثار باستانی از جمله تخت جمشید، پاسارگاد و آرامگاه حافظ برای ما بسیار دلچسب بود.

رییس شرکت جهانگردی یورو آسبا بیان کرد:سایت های گردشگری در استان فارس از بهترین و مناسب ترین سایت های گردشگری در جهان هستند و تجربه سفر با قطار برای گردشگرانی که از کشورهای اروپایی و آمریکایی همراه ما هستند بسیار رضایت بخش و جذاب بوده است.

چهارمین گروه گردشگران خارجی در قالب ۶۱ گردشگر از چند کشور قاره آمریکا، اروپا و آسیای شرقی روز ۳۰ اردیبهشت با قطار وارد استان فارس شدند.

این گروه از گردشگران در مدت اقامت دو روزه خود در استان فارس از مجموعه های تاریخی پاسارگاد، نقش رستم و تخت جمشید در شهرستان مرودشت و همچنین آرامگاه های حافظ، سعدی، مجموعه زندیه ، ارگ کریمخان، باغ ارم و بازار وکیل شیراز بازدید و شامگاه پنجشنبه شیراز را ترک کردند. 
این گردشگران خارجی پس از ترک شیراز به مدت ۱۰ شب در شهرهای مختلف کشور ایران اقامت خواهند داشت./ایرنا

گروه های گردشگر خارجی سال ۹۳ هم در چند مرحله با قطار به استان فارس سفر کردند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.