رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

انتقال آب از سد سلمان فارسی به جهرم

۱۰:۰۵ - ۲۰۱۵/۰۵/۲۵

انتقال آب از سد سلمان فارسی به جهرم

فرماندار ویژه جهرم گفت: انتقال آب از سد سلمان فارسی به جهرم هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد و این مبلغ شامل کل پروژه آبرسانی و احداث تصفیه‌خانه است که تاکنون ۲۵۰ میلیارد ریال آن هزینه شده است.

علیرضا صحرائیان  با اشاره به اینکه انتقال آب از سد سلمان فارسی به جهرم هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد، اظهار داشت: این مبلغ شامل کل پروژه آبرسانی و احداث تصفیه‌خانه است که تاکنون ۲۵۰ میلیارد ریال آن هزینه شده است و در بودجه ۹۴ نیز ۲۰۰ میلیارد ریال برای آن در نظر گرفته شده است.

فرماندار ویژه جهرم با بیان اینکه برای تامین آب از چاه‌ها باید عملیات کف‌شکنی صورت گیرد، گفت: برای کف‌شکنی ۲ چاه و حفر ۳ چاه جدید ۳۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است که با تلاش‌های مسئولان شهرستان ۱۰ میلیارد ریال آن از طریق آب و فاضلاب کشور تامین می‌شود.

وی افزود: ۲۰ میلیارد ریال دیگر برای کف‌شکنی چاه‌های قدیمی و حفر چاه‌های جدید از دیگر منابع تامین می‌شود.

صحرائیان خاطرنشان کرد: تلاش مسئولان شهرستان بر این است که با این اقدام تابستان امسال مشکلی برای تامین آب مردم جهرم پیش نیاید.

چندی پیش محمدرضا رضایی، نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، اعلام کرد که تا زمانی که این انتقال آب صورت گیرد آب مورد نیاز مردم از طریق چاه‌ تامین می‌شود.

رضایی گفته بود در صورت تامین اعتبار تابستان ۹۴ آب مورد نیاز مردم جهرم از سد سلمان فارسی تامین می شود اما بنا به گفته صحرائیان تابستان امسال نیز مردم جهرم باید آب خود را از چاه‌ها تامین کنند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.