رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

استان فارس نیازمند تجهیزات امدادی است / شعب هلال احمر در فارس افزایش می یابد

۱۴:۰۵ - ۲۰۱۵/۰۵/۲۸

استان فارس نیازمند تجهیزات امدادی است / شعب هلال احمر در فارس افزایش می یابد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس گفت: با توجه به وسعت استان فارس این استان نیازمند تجهیزات امدادی و به‌روزرسانی امکانات موجود است.

فیض‌الله جعفری در گفت‌وگو با تسنیم ، اظهار داشت: در حال حاضر ۲۶ شعبه استانی جمعیت هلال احمر در استان فارس فعال است که افزایش آن به ۳۰ شعبه در دست اقدام و برنامه‌ریزی است.

جعفری بیان کرد: هنوز شعبی در این استان وجود دارد که با توجه به داشتن پایگاه امدادی از داشتن خوردروهای نجات هستند که نیاز است اقدامات لازم در این زمینه صورت گیرد.

مدیرعامل هلال احمر استان فارس خواستار ایجاد عدالت توزیعی اعتبارها در استان‌های کشور  شد و افزود: این استان استان معین در حوادث است و ضروری است بیش از پیش در اختصاص اعتبار بیشتر و تجهیز شعب به آن توجه شود.

وی با اشاره به مانور امدادو نجات امدادگران هلال احمر استان فارس نیز گفت: امدادگران کوهستان در این مانور نشان دادند برای امدادرسانی آماده بود و بهترین خدمات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه می‌دهند.

جعفری تصریح کرد: با اقدامات صورت گرفته استان فارس دارای تیم‌های توانمندی امدادی بوده و آماده ارائه خدمات امدادی در حوادث مختلف است.

 معاون امداد و نجات هلال احمر استان فارس نیز در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: مانور بزرگ امداد کوهستان صبح امروز با حضور ۱۰ تیم تخصصی امداد و نجات از سراسر استان فارس در ارتفاعات دروازه قرآن و آبشار مصنوعی شیراز برگزار شد.

علیرضا حکمت گفت: بررسی توانمندی تیم‌های تخصصی کوهستان و شناسایی نقاط ضعف و قوت تیم‌ها و آشنایی آنان با مسائل مربوطه به امدادرسانی در ارتفاعات و فضای معلق از اهداف مهم این مانور بود.

وی بیان کرد: در این مانور ۶۱ امدادگر و همچنین حدود ۲۰ نفر از نیروهای اورژانس، آتش‌نشانی و سایر اعضای کارگروه امداد نجات استان فارس از جمله پلیس انتظامی و پلیس راهور حضور داشتند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.