رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

معرفی برگزیدگان جشنواره قرآن و هنر فارس

۱۷:۰۶ - ۲۰۱۵/۰۶/۰۳

معرفی برگزیدگان جشنواره قرآن و هنر فارس

در آیین اختتامیه جشنواره سراسری قرآن و هنر جهاد دانشگاهی فارس با عنوان شهود قدسی، برگزیدگان در رشته های مختلف عکاسی، نقاشی، خوشنویسی و گرافیک این جشنواره معرفی شدند.

در بخش خوشنویسی نستعلیق محمد عبداللهی از مازندران، خوشنویسی شکسته پیمان پارس مهر از قزوین، خوشنویسی نسخ امیر پژمان از فارس و خوشنویسی ثلث سعیده جاویدی آزاد از فارس به عنوان نفرات برتر معرفی شدند.

در بخش عکس حمیدرضا مجیدی از مرکزی، ستاره دژم از فارس و زهرا اسلامی از فارس به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم معرفی شدند و محمد حسین صفری از تهران، آنیتا حسن علیزاده از خراسان رضوی و عطا رنجبر از خراسان رضوی نیز شایسته تقدیر شناخته شدند.

در بخش گرافیک و تصویرسازی فیروزه قاسمی از اصفهان به عنوان نفر برتر و فرزانه گرمنجانی از فارس، مهرنوش دشتی زاده از تهران، فاروق روحی حاجی آبادی از خراسان رضوی و زهرا شیرخانزاده از تهران نیز شایسته تقدیر شناخته شدند.

در بخش پوستر، منصوره مختاری از فارس به عنوان نفر برتر و مجتبی شبان از فارس و مسعود کلانی طهرانی از فارس نیز شایسته تقدیر شناخته شدند.

در بخش لوگوتایپ، ضمن معرفی گلی منزهیان از فارس به عنوان نفر برتر، راضیه سحرخیزان از فارس، ندا فریبرزی از فارس و احمد غاری از قم نیز شایسته تقدیر معرفی شدند.

در بخش نقاشی بهروز مسلمی از گیلان، وحیده گیاهی از فارس و زهرا استواری از فارس به ترتیب به عناوین اول تا سوم دست یافتند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.