رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

احداث ۱۵کیلومتر از باند دوم راه لار-بندرعباس

۱۰:۰۶ - ۲۰۱۵/۰۶/۰۴

احداث ۱۵کیلومتر از باند دوم راه لار-بندرعباس

نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی گفت: ۱۵کیلومتر از باند دوم راه لار-بندرعباس احداث می‌شود.

جمشید جعفرپور  با اشاره به سفر وزیر بهداشت و درمان به لارستان اظهار داشت: در این سفر قول شفاهی افزودن ۱۲۰ تخت به بیمارستان امام رضا(ع) لار داده شد و پس از جلسات متعدد در نهایت  پیش‌نویس تفاهم نامه‌ای برای تامین مخارج این ۱۲۰ تخت اضافه که ۶۰۰ میلیارد ریال هزینه دارد، تهیه شد.

نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر در رایزنی بین تعیین سهم مشارکت مردم و دولت هستیم خاطرنشان‌کرد: تلاش می‌شود در رایزنی‌های با وزیر سهم مردم به اندازه توان آن‌ها مشخص شود.

وی با اشاره به فرسودگی هتلینگ بیمارستان تصریح کرد: در زمینه بازسازی بخش‌های فرسوده بیمارستان قول‌های مساعدی داده شده و هیئتی نیز برای بررسی و برآورد هزینه به لار سفر کرده است.

جعفرپور با اشاره به رشته‌های جدید برای دانشکده بهداشت و دانشکده پرستاری لارستان بیان کرد: بحث رشته‌های جدید به معاون آموزشی وزارت‌خانه ارجاع داده شده که در حال پیگیری بوده و برای بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) بیرم نیز دو تخت NICU که ویژه کودکان نارس هست در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به سفر وزیر راه و شهرسازی به لارستان گفت: ۱۵ کیلومتر از باند دوم راه لار-بندرعباس احداث می‌شود و در حوزه لارستان ۱۲۸هکتار بافت فرسوده وجود دارد که تامین منابع برای آن در دستور کار قرار گرفته است.

نماینده لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مقوله راه‌آهن خاطرنشان کرد: با توجه به پیشرفت قابل قبولی که برای راه‌اندازی راه‌آهن داریم، وزیر راه و شهرسازی قول پیگیری‌های اداری آن را دادند.

وی با بیان اینکه گرفتاری بسیار قدیمی و مزمنی را در زمینه زمین‌های خنج داریم تصریح کرد: ۵۰۰ هکتار از زمین‌های خنج ملی اعلام شده که با ارائه مستندات و توضیحات لازم به وزیر راه و شهرسازی قرار شد راهی برای مستثنی شدن دو سوم این زمین‌ها پیدا کنند و آن را به تیم حقوقی ارجاع دادند./تسنیم

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.