رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

قرار داد ۳۰۰ میلیاردی مرکز اقامتی در کازرون

۱۳:۰۶ - ۲۰۱۵/۰۶/۰۴

قرار داد ۳۰۰ میلیاردی مرکز اقامتی در کازرون

فرماندار کازرون از انعقاد یک قرار داد ۳۰۰ میلیارد ریالی برای ساخت یک مجموعه اقامتی در شهرستان کازرون خبر داد.

حمید رضا گرامی ، با بیان اینکه پتانسیل گردشگری و توریستی از مهمترین داشته های شهرستان کازرون است، گفت: با توجه به وجود ظرفیت های مهمی همچون امامزاده سید حسین(ع)، چشمه زیبای سرابشیر، نزدیکی به شهر بیشابود با دو هزار ۷۰۰ سال قدمت، تنگ چوگان، غار شاپور و... باید به دنبال زیر ساختهای جذب گردشگر بود.

وی تصریح کرد: بازار سرپوشیده کازرون در میان هشت بازار کشور قرار دارد روستای دوان، دریاچه پریشان و جنگلهای این شهرستان هرکدام به نوبه خود توان بالایی برای جذب گردشگران طبیعی را دارند که باید زمینه سازی شود.

فرماندار کازرون تاکید کرد: در حال حاضر یکی از مشکلات بسیار مهم گردشگری در کازرون نبود مراکز اقامتی است که در این راستا باید این فرصت های بزرگ را برای سرمایه گذاران عنوان کرد تا شاهد حضور آنها در این شهرستان باشیم.

گرامی افزود: حضور روزانه حدود ۱۲۰ توریست خارجی به طور میانگین فرصت بسیار مناسبی است که با ساخت یک مراکز اقامتی مناسب شاهد افزایش حضور توریست ها در این شهرستان باشیم.

وی با اشاره به اینکه قرارداد ساخت یک مرکز اقامتی مناسب در کازرون بسته شده است، گفت: با پیگیری زیاد در بخش خصوصی قراردادی با رقم ۱۱ میلیارد تومان با اداره اوقاف بسته که تا ۳۰۰ میلیارد ریال در محدوده امامزاده سید حسین(ع) انجام شود.

فرماندار کازرون یادآور شد: فرصت های ناب سرمایه گذاری در این شهرستان بسیار فراهم است و بسته های سرمایه گذاری نیز برای ارائه به مشتاقان سرمایه گذاری در این شهرستان وجود دارد./مهر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.