رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

نوروز امسال سرقت در فارس ۱۳ درصد کاهش داشت

۱۲:۰۴ - ۲۰۱۵/۰۴/۰۱
سردار گودرزی :

نوروز امسال سرقت در فارس ۱۳ درصد کاهش داشت

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با توجه به تمهیدات پیش بینی شده از ابتدای نوروز تاکنون سرقت در تعطیلات سپری شده در فارس ۱۳ درصد کاهش داشته است.

سردار احمد علی گودرزی  در بازدید از قرارگاه نوروزی پلیس استان فارس بیان کرد: حضور مستمر پلیس، فعالیت مداوم گشت های انتظامی و جمع آوری معتادان پر خطر از طرح شهر در قبل از تعطیلات از دلایل عمده کاهش سرقت در استان است.

وی افزود: پلیس استان فارس اقدامات و برنامه های ویژه ای بری رفاه حال مسافران نوروزی تدوین کرده و در حال اجراست که تاکنون با اجرای این برنامه ها رضایت مندی عمومی مردم را به دنبال داشته است.

گودرزی از جمله این برنامه ها را اجرای طرح مکنا ( مدیریت کیفیت ناجا) در کلانتری ها و پاسگاه های استان عنوان کرد و اظهارداشت: در این طرح کلانتری ها و پاسگاه هایی که در مسیر اماکن باستانی و تفرجگاهی بودند به صورت ویژه در اولویت اجرای این طرح قرار گرفته و قبل از تعطیلات نوروزی مورد بهره برداری قرار گرفتند.

طرح مکنا مخفف مدیریت کیفیت ناجا است که به دلیل ایجاد کیفیت، کاهش نارضایتی مردم و رشد و تعالی واحدهای عملیاتی و اجرایی ناجا پیاده سازی شد و به منظور اجرای هرچه بهتر مقوله کیفیت در کلانتری ها به عنوان رابط بین پلیس با مردم اجرایی می شود. اجرای طرح مکنا تحولات مثبت در کلانتری ها ایجاد کرده است.

وی اضافه کرد: امسال پلیس فارس در اجرای طرح نوروزی، خدمات خود را در قالب ۱۳۰ کانکس ویژه پلیس، ۴۶ ایستگاه راهور و پاس های ثابت و سیار پلیس در مناطق مختلف شهری و جاده ای به مسافران نوروزی این استان ارایه می کند. 

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس نیز گفت: در میان دستگاه های عضو ستاد اجرایی خدمات سفر استان فارس، عملکرد و فعالیت پلیس فارس چشمگیر و برجسته است.

مصیب امیری با بیان اینکه خدمات پلیس فارس برای مسافران نوروزی این استان محسوس است افزود: اقدامات پلیس فارس برای افزایش امنیت و رفاه حال مسافران نوروزی استان انجام شده از مدت ها قبل از تعطیلات آغاز و در ایام نوروز به اوج خود رسیده است.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.