رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

انتشار نوروزی روزنامه خبر جنوب ادامه می‌یابد

۱۲:۰۴ - ۲۰۱۵/۰۴/۰۱
تا ۱۶ فرودین‌ماه جاری

انتشار نوروزی روزنامه خبر جنوب ادامه می‌یابد

مدیر مسئول روزنامه خبر جنوب گفت: برابر ۲۵ سال گذشته، انتشار این روزنامه در تعطیلات نوروزی بی‌وقفه تا ۱۶ ماه جاری همچنان ادامه می‌یابد.

به گزارش صبح شیراز حسین واحدی‌پور در گفت‌وگو با فارس ، با بیان اینکه در بیست‌وپنجمین سال عمر این روزنامه همچنان در تعطیلات نوروزی چاپ و انتشار آن ادامه دارد اظهار داشت: هدف از انتشار این روزنامه در این ایام معرفی جاذبه‌های گردشگری استان فارس با محوریت کلان‌شهر شیراز است که در این زمینه به مناطق میراثی و گردشگری کشور نیز پرداخته می‌شود.

وی انتشار این روزنامه در تعطیلات نوروزی را مورد لزوم مسافران و گردشگران در سطح این استان دانست و گفت: در شماره‌های نوروزی به معرفی نقاط میراثی و دارای جاذبه‌های گردشگری و همچنین اطلاعات لازم در زمینه‌‌های مختلفی ازجمله، محل‌های اسکان و مراکز خدمات‌دهنده به مسافران می‌پردازیم.

مدیرمسئول روزنامه خبر جنوب افزود: شماره‌های نوروزی این روزنامه در مبادی ورودی شهر شیراز به مسافران و گردشگران ارائه می‌شود که در آن راهنمایی‌های مورد لزوم اطلاع‌رسانی شده است.

واحدی‌پور همچنین از درج اخبار استان فارس، ایران و جهان در شماره‌های نوروزی این روزنامه خبر داد و تصریح کرد: اطلاعات روزانه و آمار گردشگران در سطح این استان نیز به مخاطبان ارائه می‌شود.

روزنامه خبر جنوب تنها روزنامه استان فارس است که هرساله در ایام تعطیلات نوروزی چاپ و منتشر می‌شود.

همچنین امسال نشریه هفتگی «شهر راز» که صاحب امتیاز آن شهرداری شیراز است از نخستین روز فروردین‌ماه جاری در شمارگان بالا به‌منظور راهنمایی و اطلاع‌رسانی به مسافران و گردشگران در این کلان‌شهر چاپ و منتشر شده که تا پایان تعطیلات همچنان ادامه می‌یابد.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.