رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ساماندهی شبکه فاضلاب فرودگاه شیراز

۲۰:۰۶ - ۲۰۱۵/۰۶/۱۳

ساماندهی شبکه فاضلاب فرودگاه شیراز

رییس کمیسیون تلفیق و هماهنگی دستگاه ها در شورای اسلامی شهر شیراز گفت: شبکه فاضلاب فرودگاه بین المللی شیراز و پایگاه هوایی شیراز امسال و تا پیش از آغاز فصل بارندگی ها ساماندهی و تکمیل می شود.

محمد تقی تذروی، روز شنبه در جریان بازدید اعضای این کمیسیون از فرودگاه شیراز و پایگاه هوایی این شهر افزود: عملیات ساماندهی شبکه های فاضلاب این محدوده با هدف رفع بوی نامطبوع فاضلاب که موجب اعتراض مسافران فرودگاه و ساکنان منطقه پایگاه هوایی شده بود، با همکاری دستگاه های متولی آغاز شد.

وی ادامه داد: امیدواریم با عمل دستگاه های متولی به تعهدات و وظایف خود، شاهد رفع این مشکل در زمان پیش بینی شده باشیم.

او اظهار کرد: از زمان آغاز عملیات ساماندهی فاضلاب این مناطق تاکنون، آب های سطحی محوطه پایگاه هوایی پس از جمع آوری به سمت کانال های مخصوص هدایت شده و فاضلاب فرودگاه شیراز و اداره کل هواشناسی فارس نیز به شبکه فاضلاب شهری متصل شده است. 

تذروی افزود: پیشتر، مسافران فرودگاه شیراز به محض ورود به فرودگاه با بوی نامطبوع و آزاردهنده فاضلاب مواجه می شدند که این در خور شان و جایگاه شهر شیراز نبود.

رییس کمیسیون تلفیق و هماهنگی دستگاه ها در شورای اسلامی شهر شیراز گفت:از سوی دیگر، با توجه به سکونت بیش از ۲۰ هزار نفر از شهروندان شیرازی در این منطقه، رفع این مشکل که دارای اهمیت بسیاری بود در دستور کار این شورا قرار گرفت. 

این عضو شورای شهر شیراز ادامه داد:بوی نامطبوعی که هنوز در منطقه باقی مانده نیز ناشی از رودخانه مهدی آباد است که شهرداری شیراز پیگیر لایروبی این رودخانه از سوی شرکت آبفا شیراز است.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.