رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

وزیر دفاع وارد شیراز شد

۰۹:۰۶ - ۲۰۱۵/۰۶/۱۴

وزیر دفاع وارد شیراز شد

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح که برای سخنرانی در مراسم بزرگداشت حماسه ۲۴ خرداد به شیراز سفر کرده پس از شرکت و سخنرانی در مراسم به بازدید از صنایع الکترونیکی شیراز می‌پردازد.

سردار سرتیپ حسین دهقان دقایقی پیش وارد شیراز شد و همراه با استاندار فارس و دیگر مسئولان استان به زیارت حرم احمدبن‌موسی(ع) رفت.

وی که برای سخنرانی در مراسم بزرگداشت حماسه ۲۴ خرداد به شیراز سفر کرده پس از شرکت و سخنرانی در مراسم به بازدید از صنایع الکترونیکی شیراز و به بررسی آن می‌پردازد.

لازم به ذکر است چندی پیش زمزمه خروج واحدهای صنایع الکترونیک از جمله لیزر اوپتیک توسط وزارت دفاع مطرح شده بود که این مسئله اعتراض نمایندگان استان فارس از جمله ضرغام صادقی، جعفر قادری و محمدرضا رضایی را برانگیخت.

ضرغام صادقی، نماینده مردم شیراز، در نطق پیش از دستور خود عوارض این جابه‌جایی را متوجه دولت دانسته و به این طریق مخالفت خود را بیان کرده بود.

جعفری قادری در تذکر شفاهی در ۳۰ اردیبهشت ماه گفت: در بحث انتقال صنایع الکترونیک شیراز به مراکز استان‌های دیگر از جمله تهران مطرح است با توجه به تجربه‌های تلخ گذشته مخالف این انتقال هستیم.

محمدرضا رضایی، نماینده مردم جهرم پیش از این نیز در گفت‌وگو با یکی از رسانه‌های محلی گفته بود: به رئیس جمهور درباره این موضوع اعتراض کردیم اما جوابی نگرفتیم! وزیر دفاع را به مجمع نمایندگان فراخواندیم تا پاسخگو باشد اما اگر انتقال صورت گرفت او را استیضاح می‌کنیم./تسنیم

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.