رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

طرح امداد و نجات تابستانه هلال احمر در فارس

۱۰:۰۶ - ۲۰۱۵/۰۶/۱۴

طرح امداد و نجات تابستانه هلال احمر در فارس

معاون امداد و نجات هلال احمر فارس از اجرای طرح امداد تابستانه در فارس طی دو بازه زمانی قبل از ماه رمضان و پس از آن خبر داد.

علیرضا حکمت اظهار داشت: با توجه به افزایش ترددها طی ایام تابستان طرح امداد این فصل با تقویت پایگاه های ثابت و راه اندازی پایگاه های موقت، طی دو مرحله در استان دنبال می شود.

وی ادامه داد: مرحله اول این طرح از حدود دو هفته قبل آغاز شده و در ۲۸ خرداد و با آغاز ماه رمضان پایان می یابد و مرحله دوم نیز به مدت ۸۷ روز از ۲۵ تیر تا چهار مهر خواهد بود.

معاون امداد و نجات هلال احمر فارس با اشاره به فعالیت بیشتر ۲۲ پایگاه جاده ای، ۱۰ پایگاه کوهستان، ۲۶ شعبه کشیش در قالب این طرح، گفت: سه پایگاه موقت در قالب این طرح در گلوگاه های استان تشکیل می شوند.

حکمت افزود: پایگاه سورمند در محدوده آباده در ورودی های شمال و شمال شرق استان در مجاورت استان های یزد و اصفهان، پایگاه چهار برکه در لارستان ورودی هرمزگان به استان و پایگاه کمارج کازرون که ورودی بوشهر به استان است، از جمله پایگاه های موقت برای طرح امداد تابستانه هستند.

وی گفت: در مجموع ۶۱ پایگاه شامل سه پایگاه موقت و ۵۸ پایگاه ثابت در طرح امداد تابستانه فعال هستند و طی این مدت در هر روز ۱۵۰ نیرو در پایگاه های فعالیت خواهند کرد.

معاون امداد و نجات هلال احمر فارس بیان کرد: پایگاه های ثابت ۲۴ ساعته فعالیت می کنند ولی ساعت کاری پایگاه های موقت از هفت صبح تا ۲۳ شب است.

حکمت گفت: بالگرد امدادی نیز مثل سنوات قبل آماده خواهد بود تا در صورت وقوع هر نوع حادثه ای قادر به پوشش باشد.

وی تاکید کرد: در طول ماه مبارک رمضان نیز تمام پایگاه های ثابت ما ۲۴ ساعته فعال هستند و خدمت رسانی می کنند ولی با توجه کم بودن تردد ها در این ایام، فعالیت پایگاه ها نیز کمتر خواهد بود./مهر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.