رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

کاهش ۲۰ درصدی سرقت در فارس

۱۳:۰۶ - ۲۰۱۵/۰۶/۱۷

کاهش ۲۰ درصدی سرقت در فارس

فرمانده انتظامی فارس گفت: با تلاش‌های شبانه‌روزی ماموران نیروی انتظامی به‌منظور برقراری امنیت و آسایش روحی و روانی در جامعه، ۲۰ درصد از سرقت‌ها در این استان کاهش‌ یافته است.

سردار احمدعلی گودرزی صبح امروز در آئین صبحگاه مشترک در این شهر که با حضور سردار فرمانده ارشد سپاه فجر فارس، رئیس‌کل دادگستری این استان و دیگر مقامات محلی برگزار شد در سخنانی اظهار داشت: با هم‌گرایی، ولایتمداری و مردم‌داری که در مردم فارس به اثبات رسیده نیروی انتظامی با تعامل و همدلی میان دستگاه‌های اجرایی، امنیتی و قضایی توانسته است به شاخص‌های امنیتی در این استان دست یابد.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس آمار رسیده از سوی دانشگاه‌ها بیشترین احساس امنیت را در استان فارس شاهد هستیم که در این راستا نیروی انتظامی در برقراری این شاخص‌ها بیشترین نقش، تلاش و کوشش را داشته است.

فرمانده انتظامی استان فارس تصریح کرد: افزایش آستانه تحمل و رضایتمندی و برقراری امنیت پایدار از جمله رویکردهای نیروی انتظامی استان فارس بوده که در برقراری امنیت در میان دیگر استان‌ها رتبه برتری را به خود اختصاص داده است.

سردار گودرزی بیان داشت: در اجرای طرح مکنا ۱۰۰ پاسگاه و کلانتری با اعتباری افزون‌بر ۱۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در این استان احداث شد که با تلاش‌های انجام‌ شده شاهد افزایش مکان‌های امنیتی در این استان هستیم.

وی اضافه کرد: با فعالیت‌های انجام‌ شده ۱۳ کلانتری در میان دیگر کلانتری‌ها حائز رتبه برتر در طرح مکنا در این استان شده‌اند.

فرمانده انتظامی استان فارس بیان داشت: افزایش دستگیری ۵۲ درصدی مجرمان، افزایش کشف ۲۲ درصدی سلاح غیرمجاز و نیز ۵۶ درصدی اتباع بیگانه که به‌صورت غیرقانونی وارد این استان شده‌اند نیز از دیگر فعالیت‌ها از سال گذشته تا امروز نیروی انتظامی استان فارس بوده است.

سردار گودرزی اظهار داشت: بیشترین دستگیری اراذل‌ و اوباش در شهرستان‌های کوار، فیروزآباد، لامرد و فسا بوده و نیز در دو ماه اخیر نیز شاهد کاهش ۱۵ درصدی متوفیان تصادفات جاده‌ای و پنج درصدی کشته‌شدگان ترافیکی در این استان بوده‌ایم.

وی اضافه کرد: با احتساب این میزان از افزایش دستگیری و کاهش تلفات جاده‌ای، استان فارس در برقراری نظم و امنیت به‌ویژه در ایام تعطیلات نوروزی مقام برتر در کشور را به خود اختصاص داده است./فارس

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.