رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

با روزه‌خواران در فارس برخورد جدی شود

۱۷:۰۶ - ۲۰۱۵/۰۶/۱۸
نماینده ولی فقیه در فارس:

با روزه‌خواران در فارس برخورد جدی شود

نماینده ولی‌فقیه در فارس گفت: دستگاه قضایی و انتظامی در استان فارس باید به‌صورت جدی با روزه‌خواران در ملأعام برخورد کنند.

آیت‌الله اسدالله ایمانی با اشاره به آغاز ماه مبارک رمضان اظهار داشت: ماه رمضان سراسر خیروبرکت دارد و باید در این ماه توشه یک‌ساله خود را ببندیم و از هر ثانیه نهایت استفاده را ببریم.

وی درباره نام‌گذاری هفته آخر به نام هفته غبارروبی مساجد عنوان کرد: نام‌گذاری هفته آخر ماه شعبان به نام غبارروبی مساجد مردم را به مساجد نزدیک می‌کند و باعث حضور بیشتر مردم در ماه رمضان در مساجد می‌شود.

امام جمعه شیراز با اشاره فریضه واجب روزه اظهار داشت: تمام افراد باید با توجه به فتوای مرجع خودشان واجبات و مستحباتشان را انجام دهند و حق ندارد خودسرانه روزه گرفتن را از یک فریضه واجب به یک فریضه مستحب تبدیل کنند.

وی بابیان لزوم برخورد قانونی با روزه‌خواران درملأعام عنوان کرد: دستگاه قضایی و انتظامی در استان باید به‌صورت جدی با روزه‌خواران درملأعام برخورد کنند تا این‌گونه قبح شکنی‌ها در جامعه رواج پیدا نکند.

نماینده ولی‌فقیه در فارس با اشاره به نقش اصناف در ماه رمضان گفت: باید بازرسان اصناف اجازه فعالیت رستوران‌ها و ساندویچی را در مدت‌زمان روزه‌داری ندهند و در صورت بازگشایی مغازه‌ها در این مدت آنان را جریمه کنند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.