رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

پلمب واحدهای متخلف شیراز در ماه رمضان

۰۹:۰۶ - ۲۰۱۵/۰۶/۱۹

پلمب واحدهای متخلف شیراز در ماه رمضان

نائب رئیس اتاق اصناف شیراز با اشاره به نظارت کامل اتاق اصناف در ماه مبارک رمضان گفت: اغذیه‌فروشی‌ها، رستوران‌ها و ساندویچی‌هایی که در ماه مبارک رمضان بدون مجوز به فعالیت بپردازند، پلمب می‌شوند.

خسرو فروغان ، با اشاره به نظارت کامل اتاق اصناف در ماه مبارک رمضان بر واحدهای صنفی اظهار داشت: اغذیه‌فروشی‌ها، رستوران‌ها و ساندویچی‌هایی که در ماه مبارک رمضان بدون مجوز در ایام روز به فعالیت بپردازند، پلمپ می‌شوند.

وی با اشاره به کسب مجوز از دستگاه قضایی استان برای خدمت‌رسانی به مسافران در شیراز عنوان کرد: با هماهنگی که با دستگاه قضایی صورت گرفته به تعدادی از اغذیه‌فروش‌ها، رستوران‌ها و ساندویچی‌هایی که در نزدیکی بیمارستان، زیارتگاه‌ها و اماکن گردشگری واقع‌شده‌اند اجازه فعالیت در ایام روز در ماه مبارک رمضان داده‌شده است اما باید به‌صورت کامل ورودی مغازه را استتار کنند.

فروغان درباره سایر برنامه‌های اتاق اصناف در ماه رمضان خاطرنشان کرد: کنترل بر تولید شیرینیجات مخصوص ماه رمضان از دیگر برنامه‌های اتاق اصناف در ماه مبارک رمضان است.

وی در مورد افزایش قیمت کالاها نیز گفت: در اتاق اصناف تصمیمی برافزایش قیمت نداشته‌ایم و نرخ‌ها مانند گذشته هستند.

فروغان با اشاره به آغاز به کار بازارچه‌های مختص خرید ماه رمضان عنوان کرد: بیش از ۵۰۰ بازارچه در شیراز کار خود را آغاز کرده‌اند و برای جذب همشهریان برای خرید از این بازارچه‌ها تخفیف قابل‌توجهی در نظر گرفته‌شده است./تسنیم

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.