رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

کسب رتبه تخست هیات کاراته فارس فرصتی طلایی است

۲۲:۰۴ - ۲۰۱۵/۰۴/۰۵

کسب رتبه تخست هیات کاراته فارس فرصتی طلایی است

مدیرکل ورزش و جوانان فارس بااشاره به رده نخست هیات کاراته فارس در ارزیابی سالانه فدراسیون درکشور افزود: کسب این مقام ارزشمند در سایه همدلی به دست آمده و خانواده کاراته فارس باید قدر این فرصت طلایی را بداند.

سید غلامرضاکمانه روز شنبه در دیدار با رییس و دبیر هیات کاراته فارس بیان داشت: نگران حفظ این موقعیت هستم و نباید اجازه داد حاشیه برمتن غلبه کند.

وی گفت:هیات کاراته فارس اگر برنامه هایش را به صورت کامل اجرا کند اقتدار خود را در کشور تثبیت خواهد کرد.

کمانه اضافه کرد:نباید اجازه داد سرمایه های کاراته فارس که در بخش های مختلف موفق عمل کرده است از بین برود و برای محقق شدن هدف نهایی باید با آرامش کار را دنبال کرد.

رییس هیات کاراته فارس هم گفت:کسب رتبه نخست در بین هیات های کشور در سایه همدلی و تلاش شبانه روزی خانواده این هیات به دست آمد.

حمید رضا ده بزرگی بیان داشت:در سال ۹۳ با تمهیداتی که در بخش فنی به وجود آمد توانستیم رشد چشمگیری داشته باشیم.

وی با اشاره به کسب جایگاه دوم هیات های برتر کشور در سال ۹۲ بیان داشت:در سال ۹۲ فقط میزبان رقابت های انتخابی تیم ملی در بخش آقایان بودیم که با پیگیری های مستمر توانستیم این رقابت ها را در بخش آقایان و بانوان در سال ۹۳ در استان فارس با بهترین شرایط برگزار کنیم.

ده بزرگی ادامه داد:در سال ۹۲ و در پایان رقابت های انتخابی تیم های ملی آقایان و بانوان و در دو بخش کاتا و کومیته موفق به کسب پنج مدال شدیم و در سال ۹۳ تنها در بخش کومیته ۱۰ مدال کسب کردیم و بسیار امیدوار هستیم پس از برگزاری مسابقات کاتا تعداد مدال های فارس افزایش یابد.

وی بیان داشت: هم اینک ۴۲ کاراته کای استان فارس در بخش کومیته و در رده بانوان و آقایان در اردو های تیم ملی حضور دارند که از این تعداد ۱۸ نفر آنان بانو هستند.

رییس هیات کاراته استان فارس افزود: در سال ۹۳ در بخش داوری نیز فعالیت خوبی صورت گرفت به گونه ای که در این سال سه داور این استان موفق به کسب مدرک بین المللی شدند.

ده بزرگی اظهار کرد:با توجه به موفقیت های به دست آمده و هماهنگی با فدراسیون،مقرر شد داوران بیشتری از استان فارس در رقابت های قهرمانی آسیا حضور داشته باشند و در بخش های دیگر نیز فدراسیون حمایت بیشتری از کاراته فارس داشته باشد.

وی به حفظ روند رو به رشد کاراته استان فارس تاکید کرد و گفت:خوشحالیم که در سال ۹۳ توانستیم جایگاه خود را ارتقا دهیم و بر همین اساس می کوشیم با حفظ این روند جایگاه نخست کاراته این استان را در سطح کشور حفظ کنیم.

هیات کاراته استان فارس بر اساس ارزیابی صورت گرفته در سال ۹۳ با ۲۱۲۸ امتیاز در رده نخست قرار گرفت.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.