رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

عملکرد چشمگیر پلیس فارس در نوروز ۹۴ به روایت آمار

۱۰:۰۴ - ۲۰۱۵/۰۴/۰۹

عملکرد چشمگیر پلیس فارس در نوروز ۹۴ به روایت آمار

کاهش ۵۰ درصدی سرقت مسلحانه / کاهش ۶۸ درصدی جرائم داخلی کارکنان پلیس فارس / کاهش ۱۸ درصدی جرائم / کاهش ۱۲ درصدی جان‌باختگان حوادث ترافیکی / کاهش ۵۰ درصدی سرقت مسلحانه / کاهش ۳۹ درصدی سرقت به عنف / کاهش ۳۸ درصدی قتل‌ها

سردار احمد علی گودرزی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان فارس اظهار داشت: در راستای خدمات‌دهی مناسب‌تر به مردم و افزایش رضایتمندی شهروندان طرح "مکنا" را در ۱۰۰ کلانتری اجرا و با این اقدام ضمن مناسب‌سازی محیط خدمت، روحیه خدمتی کارکنان ارتقاء، آستانه تحمل آنان افزایش و حقوق شهروندی بیش از پیش رعایت شده است.

وی با اشاره به مناسب سازی محیط بازداشتگاه‌ها در اجرای این طرح گفت: از نتایج این امر کاهش چشمگیر ضرب و شتم در این مراکز انتظامی بوده به گونه‌ای که در بازدیدهای میدانی که انجام شده در شش ماهه دوم سال گذشته جرائم داخلی کارکنان پلیس فارس ۶۸ درصد کاهش داشته است.

فرمانده انتظامی استان فارس با ارائه گزارشی از عملکرد پلیس فارس در ایام نوروز گفت: کاهش ۱۸ درصدی جرائم، کاهش ۱۲ درصدی جان‌باختگان حوادث ترافیکی، کاهش ۵۰ درصدی سرقت مسلحانه از دستاوردهای پلیس فارس در روزهای ابتدایی امسال است.

وی کاهش ۳۹ درصدی سرقت به عنف و کاهش ۳۸ درصدی قتل‌ها از دیگر دستاوردهای پلیس فارس در ایام نوروز امسال در مقایسه با سال قبل عنوان کرد.

سردار گودرزی با بیان اینکه تقویت روحیه دین‌باوری در کارکنان و خانواده‌های آن‌ها از اولویت کاری پلیس فارس است، تصریح کرد: در این راستا مجموعه عقیدتی سیاسی اقدامات مناسبی را انجام داده که برگزاری دوره‌های بصیرت، مسابقات قرآنی و فرهنگی، کلاس های توجیه سیاسی و مناسب‌سازی نمازخانه‌ها در مراکز انتظامی از اینگونه اقدامات است.

آیت‌الله اسدالله ایمانی نیز در این دیدار از تلاش‌ها و خدمات‌دهی مناسب پلیس فارس به مردم در ایام نوروز تقدیر کرد و با بیان اینکه نیروی انتظامی مجموعه ای است که با همه طیف‌های جامعه سروکار دارد افزود: این نیرو در همه مناسبت‌ها قبل از مردم و بعد از مردم حضور دارد و در همه جا در حال کار، تلاش و فعالیت است.

امام جمعه شیراز گفت: امنیت و آرامش موجود در استان، نتیجه اقدام های به موقع، سریع و قاطع نیروی انتظامی در استان فارس در سال گذشته به ویژه در حذف اشرار است و اگر کسی قدردان این خدمات صادقانه نباشد بی انصافی کرده است.

امام جمعه شیراز به اجرای طرح "مکنا" در ۱۰۰ کلانتری و پاسگاه استان اشاره کرد و گفت: این طرح زیرساختی است برای کارهای آینده، که در جامعه از آن استفاده خواهد شد و خیر و برکات آن شامل جامعه می‌شود.

دیدگاه‌ها

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.