رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

افتتاح ۱۵ پروژه در شهرک‌های صنعتی فارس

۱۴:۰۸ - ۲۰۱۵/۰۸/۱۲
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس خبر داد

افتتاح ۱۵ پروژه در شهرک‌های صنعتی فارس

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس از افتتاح ۱۵ پروژه عمرانی و زیرساختی با اعتبار ۴۰ میلیارد ریال در شهرک‌های صنعتی این استان خبر داد.

علی صداقت‌پور در حاشیه مراسم افتتاح نخستین شهرک تخصصی صنایع شیمیایی کشور اظهار داشت: هم‌زمان با روز ملی حمایت از صنایع کوچک ۱۵ پروژه عمرانی و زیرساختی در شهرک‌های صنعتی فارس با اعتبار ۴۰۰ میلیارد ریال افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی گفت: این طرح‌ها شامل مخزن ۱۰ هزار متر مکعبی در شهرک صنعتی شیراز، ۳ طرح تامین آب و حفر چاه در شهرک‌های صنعتی حسن‌آباد و خنجشت اقلید و لار و مخزن هزار متر مکعبی در شهرک صنعتی جهرم و طرح‌های پیاده‌روسازی، زیرسازی و آسفالت در شهرک‌های صنعتی اوز، داراب، خرامه و شهرک صنعتی بزرگ شیراز است.

صداقت‌پور از آغاز عملیات اجرایی طرح توسعه تصفیه‌خانه شهرک صنعتی بزرگ شیراز و نیز طرح بزرگ استحصال پساب از فاضلاب خبر داد و گفت: برای این دو طرح در مجموع حدود ۱۰۰ میلیار ریال اعتبار هزینه می‌شود.

وی افزود: اجرای این طرح‌ها با هدف افزایش ظرفیت تصفیه فاضلاب در تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی شیراز به میزان ۴ هزار متر مکعب در روز و طرح استحصال پساب برای استفاده آب تصفیه شده در فضای سبز و مصارف غیر شرب انجام می‌شود./تسنیم

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.