رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

انهدام باند بزرگ تولید مشروبات در فارس

۱۵:۰۸ - ۲۰۱۵/۰۸/۱۴

انهدام باند بزرگ تولید مشروبات در فارس

مدیر ارتباطات روابط عمومی سپاه فجر استان فارس گفت: یک باند بزرگ تولید مشروبات الکی در استان فارس منهدم و در این زمینه ۱۱ نفر دستگیر شدند.

سروان پاسدار جلال یار محمدی افزود: این باند به تولید و توزیع انواع مشروبات الکلی در استان فارس و استان های همجوار مبادرت می کرد و در عملیات سازمان اطلاعات سپاه فجر فارس بیش از ۲۰۰ هزار بطری مشروبات الکلی از این باند کشف و تعداد ۱۱ نفر دستگیر شده اند.
وی بیان کرد: مشروبات این باند با استفاده از الکل صنعتی، طعم دهنده های شیمیایی غیر مجاز و در شرایط کاملا غیر بهداشتی به صورت زیر زمینی تولید می شده است که پس از انجام آزمایشات مختلف بر روی این مشروبات الکلی مشخص شد مصرف این مشروبات تاثیرات سوء و مخرب بر روی کلیه، کبد و سایر اعضای بدن فرد مصرف کننده خواهد داشت.
یارمحمدی اظهارداشت: همچنین از اعضای این باند یک دستگاه های صنعتی تولید مشروبات الکلی، یک قبضه کلت کمری و تعدادی سلاح های سرد کشف و ضبط شد.
وی اضافه کرد: نکته مهم در عملکرد این باند تولید مشروبات الکلی، مشابه سازی بِرندهای خارجی مشروبات الکلی با استفاده از دستگاه های صنعتی می باشد، لازم به ذکر است پس از تحقیقات و آزمایشات مختلف مشخص شد این باند در یک شرایط غیر بهداشتی و با استفاده از مواد شیمیایی غیر استاندارد نظیر الکل صنعتی اقدام به تولید مشروبات الکلی و توزیع آن می نمود که آسیب های جسمی و روانی جبران ناپذیری بر بدن فرد مصرف کننده باقی می گذاشت.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.