رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

شناسایی ۱۹۰ شهید تدارکات در فارس

۱۹:۰۸ - ۲۰۱۵/۰۸/۱۷

شناسایی ۱۹۰ شهید تدارکات در فارس

معاون اجرایی سپاه فجر استان فارس گفت:۱۹۰ شهید حوزه تدارکات هشت سال دفاع مقدس در این استان شناسایی شده اند و دومین یادواره این دسته از شهدا ۲۹ مرداد جاری در شیراز برپا خواهد شد.

سرهنگ پاسدار مسعود راستی ، عصر دوشنبه در نشستی با خبرنگاران در شیراز بیان کرد: نخستین یادواره شهدای تدارکات استان فارس درسال ۸۹ دردانشگاه شیرازبرگزار شد و دومین یادواره این شهدا در روز یاد شده با حضور خانواده شهدا، آزادگان جانبازان ، شماری از مسوولان کشور و فارس و مردم در شیراز برگزار خواهد شد.
معاون اجرایی سپاه فجر استان فارس اظهارداشت: در این یادواره، شناسنامه شهدای تدارکات به خانواده های آنها اهدا می شود.
راستی ادامه داد:شهدای تدارکات ، نقش مهم و موثری در دوران دفاع مقدس و جبهه های حق علیه باطل داشتند و فعالیت هایی از جمله آبرسانی، ارسال مهمات ، سوخت رسانی، تعمیرات، اعزام نیرو و جمع آوری کمک های مردمی را انجام می دادند.
وی بیان کرد:هدف از برگزاری یادواره های شهدا، زنده نگه داشتن یاد و خاطرات آنان و انتقال فرهنگ دفاع مقدس و ایثار و مقاومت به نسل های کنونی و آینده است زیرا عزت، اقتدار و سربلندی امروز نظام اسلامی ، مرهون و مدیون جانفشانی ها و خون های پاک و مطهر آنان است.
راستی بیان داشت:دومین کنگره ملی شهدای تدارکات مهرماه ۹۴ به میزبانی تهران برگزارمی شود و برپایی یادواره های شهرستانی به عنوان پیش یادواره این کنگره ملی است.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.