رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

پارک دراک شیراز تفرجگاه گردشگری می شود

۱۶:۰۸ - ۲۰۱۵/۰۸/۲۶

پارک دراک شیراز تفرجگاه گردشگری می شود

معاون اداری و مالی شهرداری شیراز گفت: باید با توسعه و همگانی شدن ورزش در راستای پویایی، نشاط و سلامت جامعه حرکت کنیم.

مهندس محمد حسن اسدی در هشتمین مراسم پیاده روی و کوهپیمایی این معاونت که در پارک ۵۸۰ هکتاری دراک برگزار شد، اظهار داشت: برای داشتن جامعه ای با نشاط باید به ورزش به ویژه ورزش های همگانی توجه جدی کرد.

معاون اداری و مالی شهرداری شیراز بیان اینکه ورزش موجب تندرستی و سلامت جامعه می شود، آن را از الزامات نشاط اجتماعی دانست و ابراز داشت: برای داشتن اجتماعی شاداب و بانشاط باید ورزش همگانی را در اولویت امور قرار دهیم.

وی همچنین بیان کرد: سرمایه گذاری در زمینه ورزش های همگانی کمترین هزینه و بیشترین دستاورد را به همراه دارد و ورزشکاران علاوه بر تامین سلامت جسمی از سلامت روحی و روانی نیز برخوردار هستند.

مهندس اسدی تصریح کرد: باید با توسعه و همگانی شدن ورزش در راستای پویایی، نشاط و سلامت جامعه حرکت کنیم.

وی با تاکید بر ضرورت پرداخت به ورزش های همگانی خاطرنشان کرد: توجه به ورزش های همگانی باعث می شود راه برون رفت از زندگی های ماشینی را بیابیم و در مسیر پویایی قرار گیریم.

معاون اداری و مالی شهرداری شیراز از ورزش همگانی به عنوان یک ورزش فرابخشی یاد کرد و عنوان کرد: ورزش همگانی هیچ ارتباطی به سن و سال و جنسیت ندارد و همگان می توانند از ظرفیت آن بهره ببرند.

وی به پیشتازی معاونت اداری و مالی شهرداری شیراز در راستای ترویج ورزش های همگانی اشاره کرد و گفت: این هشتمین مراسم کوهپیمایی و پیاده روی است که حوزه معاونت اداری و مالی شهرداری شیراز در سه سال اخیر برگزار کرده است.

مهندس اسدی در بخش دیگری از سخنان خود از توسعه پارک ۵۸۰ هکتاری دراک خبر داد و افزود: با تجهیز و توسعه زیرساخت های این پارک، این منطقه به یک منطقه گردشگری تبدیل می شود.

وی بیان کرد: پارک دراک به یک تفرجگاه گردشگری تبدیل خواهد شد و علاوه بر خانواده ها، گردشگران نیز از این ظرفیت توریستی بهره خواهند برد.

گفتنی است در پایان مراسم پیاده روی به شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی اهدا شد.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.