رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

زمین لرزه در شهرهای جنوب فارس خسارتی نداشت

۱۰:۰۴ - ۲۰۱۵/۰۴/۱۳
مدیرکل دفتر بحران استانداری فارس:

زمین لرزه در شهرهای جنوب فارس خسارتی نداشت

مدیرکل دفتر بحران استانداری فارس گفت : دو زمین لرزه که شامگاه یکشنبه شهرستانهای لامرد و مهر در جنوب این استان را لرزاند خوشبختانه هیچگونه خسارتی در پی نداشت .

حسن فیاض پور در گفت و گو با ایرنا افزود: استحکام بناهای ساخته در این مناطق به دلیل استفاده از مصالح مرغوب در مقابل زلزله های بالاتر از پنج ریشتر هم مقاومت دارد. 

به گزارش مرکز لرزه نگاری شیراز وابسته به لرزه نگاری کشوری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، زمین لرزه شهرستان لامرد به بزرگی سه و شش دهم درمقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ساعت۲۱و۳۲دقیقه و ۴۰ ثانیه رخ داده است.

براساس گزارش این مرکز، موقعیت جغرافیایی این زلزله ۲۷.۳۱ درجه عرض شمالی و ۵۳.۰۶ طول شرقی در ۱۰ کیلومتری عمق زمین ثبت شده است.

این گزارش همچنین حاکیست ، زمین لرزه ای به بزرگی سه و هفت دهم درمقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) چهار دقیقه پس از زلزله لامرد ،شامگاه یکشنبه شهرستان مهر در جنوب استان فارس را هم لرزاند. 

مرکز لرزه نگاری شیراز وابسته به لرزه نگاری کشوری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، زمان وقوع این زمین لرزه را ساعت۲۱ و ۳۶ دقیقه و شش ثانیه و موقعیت جغرافیایی این زلزله ۲۷.۵۵ درجه عرض شمالی و ۵۲.۹۳ طول شرقی در ۱۰ کیلومتری عمق زمین اعلام کرد.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.