رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

بهره برداری۲طرح تولیدی درشهرک صنعتی شیراز

۱۵:۰۸ - ۲۰۱۵/۰۸/۳۱

بهره برداری۲طرح تولیدی درشهرک صنعتی شیراز

دو طرح تولیدی با هزینه افزون بر ۲۵ میلیارد ریال با حضور رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت فارس ، دوشنبه در شهرک صنعتی شیراز به بهره برداری رسید.

 در این آیین که با حضور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس برگزار شد، واحد تولیدی شرکت ترنج پوشش فارس تولیدکننده انواع پوشش و لباس یک بارمصرف بیمارستانی با میزان سرمایه گذاری ۱۱ میلیارد ریال افتتاح شد. 
این واحد تولیدی که برای حدود ۳۰ نفر از بانوان ایجاد اشتغال کرده است، سالانه حدود ۳۰۰ هزار دست لباس بیمارستانی تولید می کند. 
طرح دیگری که در شهرک صنعتی شیراز به بهره برداری رسید، کارخانه تولید کارتن از ورق آماده شرکت حافظ کارتن نوآوران فارس است. 
این واحد تولیدی با ظرفیت تولید سالانه چهار هزار و ۵۰۰ تن و سرمایه گذاری افزون بر ۱۴ میلیارد ریال برای هشت نفر ایجاد اشتغال کرده است.
شهرک صنعتی شیراز با یک هزارو ۴۰۰ هکتار وسعت در پنج کیلومتری جنوب شرق شیراز قرار دارد و بزرگترین شهرک صنعتی جنوب کشورمحسوب می شود. 
این شهرک صنعتی هم اینک در دو فاز مشغول فعالیت است و با تکمیل فازهای ۳ و ۴، امکان توسعه این شهرک صنعتی در فاز پنجم نیز طرح ریزی شده است.
شهرک صنعتی شیراز ظرفیت استقرار چهارهزار و ۵۰۰ واحد صنعتی با اشتغالزایی ۳۰ هزار نفر را دارد. 
بنا بر آماری که درخردادماه ۹۴ اعلام شد، ۹۹۹ واحد صنعتی در این شهرک با اشتغالزایی ۱۴ هزار و ۶۱۹ نفر در حال فعالیت هستند و یک هزار و ۵۹۵ واحد صنعتی دیگر در این شهرک در مرحله ساخت و ساز قرار دارند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.