رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ایجاد ۸ هزار فرصت شغلی در استان فارس

۱۸:۰۴ - ۲۰۱۵/۰۴/۱۳

ایجاد ۸ هزار فرصت شغلی در استان فارس

فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: سال گذشته توسط مجموعه سپاه استان فارس ۸ هزار فرصت شغلی در استان فارس ایجاد شد.

سردار غلامحسین غیب‌پرور پیش از ظهر امروز در دیدار با شهردار شیراز با اشاره به نام امسال اظهار داشت: با توجه به اینکه مقام معظم رهبری شعار «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» را برای امسال برگزیدند مسئولان سپاه استان در راستای تحقق این کلام نورانی به ادارات مختلف می‌روند.

وی با بیان اینکه باید همدلی و انسجام در گفتار، رویکرد و عمل محقق شود تا برکت شامل مردم شود افزود: وقتی مردم ببینند مسئولان آنها یک هدف را دنبال می‌کنند روحیه امید و نشاط بر مردم مستولی می‌شود.

فرمانده سپاه فجر استان فارس با اشاره به اینکه آنچه که امروز برای مردم ضرورت دارد و بسیار مهم است داشتن امید به آینده است و مسئولان می‌توانند تأثیر بسیاری زیادی داشته باشند خاطرنشان کرد: مجموعه سپاه استان فارس و شهرداری شیراز در زمینه‌های مختلف تعامل خوبی باهم دارند.

سردار غیب‌پرور با تأکید بر اینکه موضوعات فرهنگی یکی از موضوعات مهم است تصریح کرد: شیراز یک شهر عادی نیست و شهری است که کل کشور از آن بهره می‌برند زیرا دارای پیشینه قوی فرهنگی است.

وی با بیان اینکه از ۱۵ هزار شهید استان فارس یک سوم آن مربوط به شهر شیراز است عنوان کرد: کمتر مرکز استانی در کشور وجود دارد که بیش از ۵ هزار شهید در راه دفاع از انقلاب و آرمان‌های امام هدیه کرده باشد.

فرمانده سپاه فجر استان فارس با اشاره به اینکه شهدا، علما، دانشگاهیان و دانشمندان ظرفیت‌های استان فارس و شهر شیراز هستند بیان کرد: اگر از این ظرفیت‌ها در راستای تحقق اهداف فرهنگی استفاده نشود ضرر بسیاری به همراه دارد.

سردار غیب‌پرور با بیان اینکه شهر شیراز در دنیا شناخته شده است اظهار داشت: بسیاری افراد در سطح دنیا ایران را با نام شیراز می‌شناسند و در حوزه فرهنگ، شهرداری شیراز و سپاه استان ظرفیت زیادی دارند.

سردار غیب‌پرور تأکید کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان فارس در یک سال گذشته هشت هزار فرصت شغلی در این استان ایجاد کرده است.

وی با اشاره به اینکه نیروهای سپاه با باور دینی و انقلابی به این موضوع ورود پیدا کردند افزود: پایگاه‌های مقاومت مراکزی فرهنگی و مایه امید مردم هستند که باید با حضور پرنشاط مردم تقویت شوند و این موضوع در دستور کار امسال قرار دارد.

فرمانده سپاه فجر استان فارس خاطرنشان کرد: مجموعه سپاه استان فارس فعالیت در حوزه فرهنگ را یک رسالت اساسی برای خود می‌دانند و مهم‌ترین کار امروز سپاه کار فرهنگی است.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.